Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 8. krog 12.11.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Zamernik Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Romih Žan (V) 26.05.00
  2  Rihter Nejc 02.12.00
  3  Šolinc Alen 17.11.00
  4  Šegota Luka 12.12.00
  5  Matoša Matic (K) 18.03.00
  6  Pezdevšek Nejc 15.07.99
  7  Hrovat Alen 10.05.00
  8  Vodišek Žiga 21.04.00
  9  Beltram Aljoša 25.07.00
  10  Kovačič Luka 01.09.99
  11  Lesjak Luka 06.01.00
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  4  Krulec Vid 07.08.01
  5  Gajšek Anže (K) 18.04.99
  6  Hrastnik Martin 24.07.01
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  10  Rep Tadej 31.01.00
  11  Zorin Žiga 18.01.99
  12  Majer Leon (V) 11.01.01
  14  Knez Aljaž 20.02.00
  17  Lončar Gašper 08.06.99
  21  Pekovšak Dejan 12.09.00
  Rezervni igralci
  12  Vodeb Marcel 26.05.01
  13  Rosenstein Jakob 22.10.00
  14  Vodeb Teodor 08.01.01
  15  Fiket Filip 25.03.99
  16  Doberšek Nik 13.09.01
  Rezervni igralci
  1  Turnšek Sergej (V) 03.03.01
  7  Rezar Aleksandro 30.07.99
  15  Novak Aljaž 09.02.01
  18  Pevec Kevin 04.11.01
  19  Korez Andraž 18.03.02
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 1 5 - Matoša Matic (39')AG
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0   10 - Rep Tadej (12')  AG
   1 : 2   8 - Korošec Miha (87') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    10 - Kovačič Luka (55')
    7 - Hrovat Alen (60')
   AS System Šmarje pri Jelšah
    9 - Korez Nik (50')
    4 - Krulec Vid (60')
    15 - Novak Aljaž (84')
    10 - Rep Tadej (90')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  62'     16 - Doberšek Nik
       6 - Pezdevšek Nejc
  74'     12 - Vodeb Marcel
       7 - Hrovat Alen
  74'     14 - Vodeb Teodor
       3 - Šolinc Alen
  88'     15 - Fiket Filip
       9 - Beltram Aljoša
  88'     13 - Rosenstein Jakob
       10 - Kovačič Luka
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Korez Andraž
       14 - Knez Aljaž
  46'     7 - Rezar Aleksandro
       11 - Zorin Žiga
  63'     15 - Novak Aljaž
       6 - Hrastnik Martin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan