Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 11. krog 05.11.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Šampion 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Grabovac Daniel
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  2  Pekovšak Dejan 12.09.00
  5  Gajšek Anže (K) 18.04.99
  6  Hrastnik Martin 24.07.01
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  10  Rezar Aleksandro 30.07.99
  12  Majer Leon (V) 11.01.01
  13  Lončar Gašper 08.06.99
  15  Korez Andraž 18.03.02
  16  Toplak Kristjan 01.09.01
  17  Lampret Aleš 02.01.99
   NK Šampion
Priimek in ime Rojen
  1  Verdev Žan (V) 08.02.00
  4  Rakar Michael 11.02.02
  5  Poboljšaj Anže 23.06.00
  6  Pečovnik Lovro 12.08.02
  7  Marković Kristijan 10.05.02
  8  Kamenšek Gal 17.03.01
  10  Ratej Urban 25.07.00
  11  Goršič Kevin 27.03.99
  14  Rozoničnik Vid 02.04.02
  17  Kolenc Zevnik Urh (K) 23.09.02
  19  Vengust Luka 30.03.02
  Rezervni igralci
  1  Turnšek Sergej (V) 03.03.01
  4  Gaberšek Dejan 10.03.99
  Rezervni igralci
  2  Blatnik David Peter 25.06.02
  9  Maliqi Edon 04.06.02
  18  Đaković Igor 17.07.99
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 9 - Korez Nik (26')
   2 : 0 10 - Rezar Aleksandro (33')
   3 : 0 15 - Korez Andraž (49')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    17 - Lampret Aleš (92')
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  80'     1 - Turnšek Sergej
       12 - Majer Leon
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  28'     18 - Đaković Igor
       14 - Rozoničnik Vid
  46'     2 - Blatnik David Peter
       19 - Vengust Luka
  59'     9 - Maliqi Edon
       6 - Pečovnik Lovro
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan