Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 10. krog 29.10.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Vojnik 7 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Borovnik Miha
   2. pomočnik: Grabovac Daniel
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  2  Pekovšak Dejan 12.09.00
  4  Gaberšek Dejan 10.03.99
  5  Gajšek Anže (K) 18.04.99
  6  Hrastnik Martin 24.07.01
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  12  Majer Leon (V) 11.01.01
  13  Lončar Gašper 08.06.99
  15  Korez Andraž 18.03.02
  17  Lampret Aleš 02.01.99
  19  Rep Tadej 31.01.00
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Polutnik Gašper (V) 30.04.01
  5  Bobik Jernej 31.10.01
  7  Osmanaj Leotrim 13.06.02
  8  Pliberšek Timon (K) 02.02.00
  9  Lončarevič Lan 03.06.00
  10  Memaj Ismet 02.05.00
  11  Rauter Vid 06.05.00
  16  Stepišnik Luka 02.09.00
  17  Leban Tadej 29.05.00
  19  Pešak Jan Aleks 26.01.00
  65  Brecl Ojsteršek Žiga 07.12.00
  Rezervni igralci
  1  Turnšek Sergej (V) 03.03.01
  3  Pevec Kevin 04.11.01
  11  Knez Aljaž 20.02.00
  16  Toplak Kristjan 01.09.01
  20  Gajšek Denis 28.01.01
  Rezervni igralci
  6  Wahibi Adam 11.09.00
  15  Slavulj Dejan 31.07.99
  33  Wahibi Kamil 28.05.02
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 15 - Korez Andraž (13')
   2 : 0 15 - Korez Andraž (19')
   3 : 0 19 - Rep Tadej (29')11m
   4 : 0 15 - Korez Andraž (36')
   5 : 1 17 - Lampret Aleš (67')
   6 : 1 17 - Lampret Aleš (69')
   7 : 1 20 - Gajšek Denis (74')
   NK Vojnik
   4 : 1   9 - Lončarevič Lan (50') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Vojnik
    11 - Rauter Vid (47')
    7 - Osmanaj Leotrim (74')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Vojnik
    65 - Brecl Ojsteršek Žiga (76')
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Gajšek Denis
       15 - Korez Andraž
  66'     16 - Toplak Kristjan
       2 - Pekovšak Dejan
  68'     3 - Pevec Kevin
       5 - Gajšek Anže
  70'     11 - Knez Aljaž
       17 - Lampret Aleš
  73'     1 - Turnšek Sergej
       12 - Majer Leon
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Slavulj Dejan
       16 - Stepišnik Luka
  74'     33 - Wahibi Kamil
       7 - Osmanaj Leotrim
  81'     6 - Wahibi Adam
       8 - Pliberšek Timon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan