Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 4. krog 10.10.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Šoštanj 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Skornšek Črt
   1. pomočnik: Gajić Tomislav
   2. pomočnik: Grabovac Daniel
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Pekovšak Dejan
  4  Gaberšek Dejan (K)
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Rezar Aleksandro
  11  Zorin Žiga
  12  Majer Leon (V)
  13  Lončar Gašper
  14  Krulec Vid
  17  Lampret Aleš
  19  Rep Tadej
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Sope Emnor
  3  Nastić Aleksandar (K)
  4  Hadžimuratović Nedim
  6  Božič Domen
  7  Turk Aljaž
  9  Sejdinović Senad
  10  Lihič Anel
  11  Trap Matic
  12  Jahić Demirel (V)
  13  Glasenčnik Žan
  16  Kavšak Ambrož
  Rezervni igralci
  1  Turnšek Sergej
  5  Gajšek Anže
  20  Novak Aljaž
  Rezervni igralci
  5  Pašagić Tarik
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   NK Šoštanj
   Goršek Andrej
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 19 - Rep Tadej (19')
   NK Šoštanj
   1 : 1   11 - Trap Matic (34') 
   1 : 2   11 - Trap Matic (39') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    9 - Korez Nik (62')
    11 - Zorin Žiga (78')
   NK Šoštanj
    13 - Glasenčnik Žan (58')
    4 - Hadžimuratović Nedim (78')
    5 - Pašagić Tarik (80')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  69'     20 - Novak Aljaž
       2 - Pekovšak Dejan
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  76'     5 - Pašagić Tarik
       10 - Lihič Anel
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan