Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 5. krog 24.09.17
   TEKMA: NK Vojnik - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 5 (1 : 1)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Krog Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Hren Tian (V)
  3  Pinter Luka
  5  Bobik Jernej
  8  Pliberšek Timon (K)
  16  Stepišnik Luka
  17  Leban Tadej
  19  Pešak Jan Aleks
  33  Wahibi Kamil
  65  Brecl Ojsteršek Žiga
  69  Jovan Žiga
  99  Brlič Rocky
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  2  Pekovšak Dejan
  3  Lončar Gašper
  4  Korošec Miha
  5  Korez Nik
  6  Rep Tadej
  7  Zorin Žiga
  8  Lampret Aleš
  9  Gajšek Anže (K)
  10  Knez Aljaž
  11  Korošec Matic
  Rezervni igralci
  4  Agrež Jure Tilen
  6  Wahibi Adam
  9  Lončarevič Lan
  11  Rauter Vid
  14  Dobrotinšek Rok
  39  Polutnik Gašper
  Rezervni igralci
  12  Novak Aljaž
  13  Gajšek Denis
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 1 69 - Jovan Žiga (18')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   11 - Korošec Matic (13') 
   1 : 2   8 - Lampret Aleš (43') 
   1 : 3   6 - Rep Tadej (67') 
   1 : 4   10 - Knez Aljaž (78') 
   1 : 5   3 - Lončar Gašper (82') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   AS System Šmarje pri Jelšah
    9 - Gajšek Anže (80')
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Lončarevič Lan
       99 - Brlič Rocky
  46'     14 - Dobrotinšek Rok
       33 - Wahibi Kamil
  60'     11 - Rauter Vid
       17 - Leban Tadej
  72'     4 - Agrež Jure Tilen
       3 - Pinter Luka
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  70'     12 - Novak Aljaž
       6 - Rep Tadej
  75'     13 - Gajšek Denis
       7 - Zorin Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan