Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 1. krog 27.08.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Šampion 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Krog Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  4  Gaberšek Dejan
  5  Gajšek Anže (K)
  6  Knez Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Rep Tadej
  11  Zorin Žiga
  12  Turnšek Sergej (V)
  17  Lampret Aleš
  18  Pekovšak Dejan
  22  Lončar Gašper
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Kolman Matija (V)
  2  Titovšek Denis
  3  Pesjak Gal
  4  Poboljšaj Anže
  6  Pečovnik Lovro
  7  Vreže Žan
  8  Kamenšek Gal
  9  Goršič Kevin
  10  Fišer Valentin (K)
  11  Volf Lovro
  18  Kolenc Zevnik Urh
  Rezervni igralci
  7  Korošec Matic
  16  Toplak Kristjan
  19  Hrastnik Martin
  21  Gajšek Denis
  Rezervni igralci
  13  Ratej Urban
  14  Klajnšek Grajžl Rok
  16  Žohar Urban
  17  Vengust Luka
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 11 - Zorin Žiga (34')
   2 : 1 10 - Rep Tadej (47')11m
   3 : 1 17 - Lampret Aleš (74')
   4 : 1 21 - Gajšek Denis (83')
   NK Šampion
   1 : 1   7 - Vreže Žan (38') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion
    14 - Klajnšek Grajžl Rok (64')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Gajšek Denis
       11 - Zorin Žiga
  55'     7 - Korošec Matic
       6 - Knez Aljaž
  78'     16 - Toplak Kristjan
       10 - Rep Tadej
  83'     19 - Hrastnik Martin
       4 - Gaberšek Dejan
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Žohar Urban
       8 - Kamenšek Gal
  46'     13 - Ratej Urban
       3 - Pesjak Gal
  53'     14 - Klajnšek Grajžl Rok
       6 - Pečovnik Lovro
  57'     17 - Vengust Luka
       7 - Vreže Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan