Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 1. krog 27.08.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Šampion 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Krog Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  4  Gaberšek Dejan 10.03.99
  5  Gajšek Anže (K) 18.04.99
  6  Knez Aljaž 20.02.00
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  10  Rep Tadej 31.01.00
  11  Zorin Žiga 18.01.99
  12  Turnšek Sergej (V) 03.03.01
  17  Lampret Aleš 02.01.99
  18  Pekovšak Dejan 12.09.00
  22  Lončar Gašper 08.06.99
   NK Šampion
Priimek in ime Rojen
  1  Kolman Matija (V) 22.09.02
  2  Titovšek Denis 29.11.01
  3  Pesjak Gal 05.11.02
  4  Poboljšaj Anže 23.06.00
  6  Pečovnik Lovro 12.08.02
  7  Vreže Žan 01.01.02
  8  Kamenšek Gal 17.03.01
  9  Goršič Kevin 27.03.99
  10  Fišer Valentin (K) 06.03.01
  11  Volf Lovro 15.04.00
  18  Kolenc Zevnik Urh 23.09.02
  Rezervni igralci
  7  Korošec Matic 22.07.99
  16  Toplak Kristjan 01.09.01
  19  Hrastnik Martin 24.07.01
  21  Gajšek Denis 28.01.01
  Rezervni igralci
  13  Ratej Urban 25.07.00
  14  Klajnšek Grajžl Rok 15.08.01
  16  Žohar Urban 18.05.00
  17  Vengust Luka 30.03.02
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 11 - Zorin Žiga (34')
   2 : 1 10 - Rep Tadej (47')11m
   3 : 1 17 - Lampret Aleš (74')
   4 : 1 21 - Gajšek Denis (83')
   NK Šampion
   1 : 1   7 - Vreže Žan (38') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion
    14 - Klajnšek Grajžl Rok (64')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Gajšek Denis
       11 - Zorin Žiga
  55'     7 - Korošec Matic
       6 - Knez Aljaž
  78'     16 - Toplak Kristjan
       10 - Rep Tadej
  83'     19 - Hrastnik Martin
       4 - Gaberšek Dejan
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Žohar Urban
       8 - Kamenšek Gal
  46'     13 - Ratej Urban
       3 - Pesjak Gal
  53'     14 - Klajnšek Grajžl Rok
       6 - Pečovnik Lovro
  57'     17 - Vengust Luka
       7 - Vreže Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica : Šampion 0 : 4
Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1
Mons Claudius : Dravinja 1 : 1
Zreče : Šmarje pri Jelšah 8 : 0
AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3
Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan