Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 18. krog 26.05.18
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - KNK Odred Kozje 7 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Novak Bogdan
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mušič Damir (V)
  2  Roškar Andraž
  4  Zabukovnik Nejc
  7  Kolšek Aljaž
  8  Trop Matjaž (K)
  9  Agić Semir
  10  Đokič Saša
  11  Zabukovnik Gal
  13  Gačnik Andrej
  17  Trap David
  18  Hrastnik David
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  2  Muškatevc Matic
  5  Moškon Matic
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan (K)
  8  Mlinarič Gregor
  9  Štus Sandi
  11  Mikulić Andraž
  14  Uršič Aljaž
  21  Somunčić Jovica
  22  Kodrin Aleš
  30  Muškatevc Marjan (V)
  Rezervni igralci
  6  Mihevc Blaž
  12  Aravs Miha (V)
  14  Smodiš Žiga
  16  Šegota Luka
  19  Podkrižnik Žiga
  Rezervni igralci
  10  Založnik Primož
  17  Ulčnik Mitja
  19  Polak Matevž
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   KNK Odred Kozje
   Založnik Primož
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 7 - Kolšek Aljaž (2')
   2 : 0 18 - Hrastnik David (7')
   3 : 0 17 - Trap David (16')
   4 : 0 9 - Agić Semir (32')
   5 : 0 18 - Hrastnik David (43')
   6 : 0 18 - Hrastnik David (52')
   7 : 0 14 - Smodiš Žiga (71')
   KNK Odred Kozje
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   KNK Odred Kozje
    7 - Baliban Dejan (29')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   KNK Odred Kozje
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Šegota Luka
       13 - Gačnik Andrej
  49'     14 - Smodiš Žiga
       7 - Kolšek Aljaž
  62'     6 - Mihevc Blaž
       18 - Hrastnik David
  73'     19 - Podkrižnik Žiga
       2 - Roškar Andraž
  78'     12 - Aravs Miha
       1 - Mušič Damir
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Polak Matevž
       22 - Kodrin Aleš
  73'     17 - Ulčnik Mitja
       14 - Uršič Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan