Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 17. krog 19.05.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Žalec 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Borovnik Miha
   2. pomočnik: Kozole Klemen
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan (K)
  8  Šket Jaka
  9  Uršič Aljaž
  10  Lojen Denis
  11  Mikulić Andraž
  14  Omerzu Franc
  17  Štus Iztok
  19  Hostnik Nejc
  21  Somunčić Jovica
  30  Hartl Blaž (V)
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Čelofiga Sebastjan (V)
  8  Ramšak Klemen
  10  Susuri Liridon
  11  Džumhur Anže
  14  Perko Nejc (K)
  15  Godnik Rok
  17  Alijagić Sandin
  18  Rogl Aljaž
  19  Zeljković Aleksandar
  20  Dobrajc Aleš
  21  Špacapan Miha
  Rezervni igralci
  2  Rajgl Jaka
  13  Kunej Staš
  20  Narat Rok
  Rezervni igralci
  22  Kozmelj Jaka
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   Založnik Primož
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   NK Žalec
   0 : 1   17 - Alijagić Sandin (48') 
   0 : 2   22 - Kozmelj Jaka (71') 
   0 : 3   10 - Susuri Liridon (72') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
    17 - Štus Iztok (70')
   NK Žalec
    15 - Godnik Rok (55')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   NK Žalec
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Narat Rok
       8 - Šket Jaka
  70'     13 - Kunej Staš
       19 - Hostnik Nejc
  81'     2 - Rajgl Jaka
       11 - Mikulić Andraž
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  61'     22 - Kozmelj Jaka
       15 - Godnik Rok
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan