Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 16. krog 16.05.18
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Žalec 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Gajić Tomislav
   2. pomočnik: Meh Blaž
   Delegat: Dobrun Žiga
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mušič Damir (V)
  2  Roškar Andraž
  6  Zavolovšek Denis
  7  Lukač Jan
  8  Trop Matjaž (K)
  9  Agić Semir
  11  Zabukovnik Gal
  13  Gačnik Andrej
  16  Kompan Tilen
  17  Trap David
  18  Hrastnik David
   NK Žalec
Priimek in ime
  3  Perko Nejc
  6  Zeljković Aleksandar
  7  Dobrajc Aleš
  10  Susuri Liridon
  11  Džumhur Anže
  12  Prislan Tilen (V)
  17  Alijagić Sandin
  18  Rogl Aljaž
  20  Godnik Rok
  21  Špacapan Miha
  22  Brglez Matic (K)
  Rezervni igralci
  3  Celcer Tilen
  10  Đokič Saša
  14  Smodiš Žiga
  Rezervni igralci
  4  Ramšak Klemen
  14  Kozmelj Jaka
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   NK Žalec
   0 : 1   20 - Godnik Rok (70') 
   0 : 2   11 - Džumhur Anže (73') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
    18 - Hrastnik David (51')
   NK Žalec
    11 - Džumhur Anže (81')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   NK Žalec
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Smodiš Žiga
       7 - Lukač Jan
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  58'     4 - Ramšak Klemen
       21 - Špacapan Miha
  70'     14 - Kozmelj Jaka
       17 - Alijagić Sandin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan