Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 16. krog 12.05.18
   TEKMA: ND Mozirje - KNK Odred Kozje 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Meh Blaž
   2. pomočnik: Vozlič Darko
   Delegat: Karlin Marko
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Keršič Primož (V)
  2  Kuhar Rok
  4  Kuhar Blaž
  6  Šmigoc Jure
  8  Kunej Jošt
  9  Brinjovc Marko (K)
  10  Zamernik Gregor
  14  Urtelj Jožef
  15  Bezovnik David
  18  Acman Alen
  20  Janko Marko
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  2  Omerzu Franc
  5  Hostnik Davorin
  6  Agrež Kevin (K)
  9  Štus Sandi
  10  Lojen Denis
  11  Mikulić Andraž
  13  Mlinarič Gregor
  14  Šket Jaka
  17  Moškon Matic
  21  Somunčić Jovica
  30  Muškatevc Marjan (V)
  Rezervni igralci
  5  Lipnik Izak
  11  Andročec Urh
  19  Petek Klemen
  Rezervni igralci
  4  Založnik Primož
  8  Rajgl Jaka
  16  Alegro Benjamin
  20  Muškatevc Matic
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   KNK Odred Kozje
   Založnik Primož
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 6 - Šmigoc Jure (10')
   2 : 0 9 - Brinjovc Marko (18')
   3 : 0 18 - Acman Alen (56')
   4 : 0 18 - Acman Alen (81')
   KNK Odred Kozje
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    15 - Bezovnik David (30')
    5 - Lipnik Izak (66')
   KNK Odred Kozje
    10 - Lojen Denis (30')
    6 - Agrež Kevin (50')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   KNK Odred Kozje
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  15'     5 - Lipnik Izak
       14 - Urtelj Jožef
  46'     19 - Petek Klemen
       8 - Kunej Jošt
  72'     11 - Andročec Urh
       10 - Zamernik Gregor
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  50'     20 - Muškatevc Matic
       17 - Moškon Matic
  70'     8 - Rajgl Jaka
       5 - Hostnik Davorin
  79'     4 - Založnik Primož
       10 - Lojen Denis
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan