Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 10. krog 18.04.18
   TEKMA: ND Mozirje - KNK Odred Kozje 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Meh Blaž
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Acman Alen (V)
  2  Kuhar Rok
  4  Kuhar Blaž
  6  Šmigoc Jure (K)
  7  Bogdan Jan
  8  Kunej Jošt
  10  Zamernik Gregor
  11  Purnat Mario
  14  Pečnik Simon
  15  Bezovnik David
  20  Herman Jan
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  3  Alegro Benjamin
  5  Kunej Staš
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan (K)
  8  Uršič Aljaž
  9  Posteržin Rok
  11  Mikulić Andraž
  14  Šket Jaka
  20  Muškatevc Matic
  21  Somunčić Jovica
  30  Hartl Blaž (V)
  Rezervni igralci
  5  Cigljar Matija
  Rezervni igralci
  4  Polak Matevž
  15  Ulčnik Mitja
  19  Rajgl Jaka
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   KNK Odred Kozje
   Založnik Primož
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 14 - Pečnik Simon (18')
   2 : 0 6 - Šmigoc Jure (27')
   3 : 0 1 - Acman Alen (74')
   KNK Odred Kozje
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    10 - Zamernik Gregor (39')
   KNK Odred Kozje
    6 - Agrež Kevin (26')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   KNK Odred Kozje
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  52'     5 - Cigljar Matija
       6 - Šmigoc Jure
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Ulčnik Mitja
       14 - Šket Jaka
  72'     19 - Rajgl Jaka
       5 - Kunej Staš
  81'     4 - Polak Matevž
       8 - Uršič Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan