Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 13. krog 15.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - ND Mozirje 0 : 6 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Mežnar Matic
   2. pomočnik: Boškič Andrej
   Delegat: Antolič Vlado
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  3  Alegro Benjamin
  4  Kunej Staš
  5  Hostnik Davorin
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan (K)
  8  Kodrin Aleš
  9  Štus Sandi
  14  Šket Jaka
  20  Muškatevc Matic
  21  Somunčić Jovica
  30  Hartl Blaž (V)
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Keršič Primož (V)
  2  Kuhar Rok
  4  Kuhar Blaž
  6  Šmigoc Jure
  7  Bogdan Jan
  8  Kunej Jošt
  9  Brinjovc Marko (K)
  10  Zamernik Gregor
  11  Purnat Mario
  15  Bezovnik David
  20  Herman Jan
  Rezervni igralci
  11  Muškatevc Marjan
  15  Ulčnik Mitja
  19  Rajgl Jaka
  Rezervni igralci
  13  Ajnik Matic
  17  Pečnik Simon
  18  Acman Alen
  19  Cigljar Matija
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   Založnik Primož
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   ND Mozirje
   0 : 1   6 - Šmigoc Jure (50') 
   0 : 2   8 - Kunej Jošt (55') 
   0 : 3   20 - Herman Jan (56') 
   0 : 4   13 - Ajnik Matic (74') 
   0 : 5   13 - Ajnik Matic (84') 
   0 : 6   15 - Bezovnik David (89')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
    7 - Baliban Dejan (52')
    6 - Agrež Kevin (80')
    15 - Ulčnik Mitja (87')
    5 - Hostnik Davorin (88')
   ND Mozirje
    15 - Bezovnik David (43')
    9 - Brinjovc Marko (62')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   ND Mozirje
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Ulčnik Mitja
       9 - Štus Sandi
  65'     19 - Rajgl Jaka
       3 - Alegro Benjamin
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Ajnik Matic
       7 - Bogdan Jan
  66'     19 - Cigljar Matija
       6 - Šmigoc Jure
  72'     18 - Acman Alen
       8 - Kunej Jošt
  77'     17 - Pečnik Simon
       10 - Zamernik Gregor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan