Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 9. krog 29.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Šmartno 1928 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Prodić Gabrijel
   2. pomočnik: Plavše Timotej
   Delegat: Audič Ladislav
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime Rojen
  5  Moškon Matic 01.05.91
  6  Agrež Kevin 29.09.95
  7  Baliban Dejan (K) 13.01.90
  8  Šket Jaka 16.10.91
  9  Štus Sandi 20.04.94
  10  Lojen Denis 21.11.94
  14  Omerzu Franc 19.02.92
  16  Alegro Benjamin 15.10.96
  17  Mlinarič Gregor 01.03.99
  19  Hostnik Nejc 23.12.93
  30  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Mušič Damir (V) 17.08.90
  2  Roškar Andraž 09.06.96
  3  Gegić Dejan 17.10.83
  4  Zabukovnik Nejc 08.06.96
  8  Trop Matjaž 21.05.94
  9  Agić Semir 26.06.87
  11  Zabukovnik Gal 19.11.98
  15  Irman Miha 05.12.96
  18  Hrastnik David 23.09.96
  19  Veler Tomaž (K) 27.01.85
  20  Kompan Tilen 02.07.89
  Rezervni igralci
  2  Kunej Staš 06.02.98
  4  Muškatevc Mitja 24.03.92
  11  Rajgl Jaka 19.01.98
  Rezervni igralci
  5  Kvar Žiga 01.06.91
  6  Zavolovšek Denis 27.05.98
  7  Založnik Filip 19.03.98
  10  Đokič Saša 06.09.95
  13  Gačnik Andrej 05.12.95
  14  Lukač Jan 09.07.98
  17  Stvarnik Leon 17.05.98
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   Štus Sandi
   NK Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   15 - Irman Miha (15') 
   0 : 2   19 - Veler Tomaž (24') 
   0 : 3   9 - Agić Semir (50') 
   0 : 4   9 - Agić Semir (56') 
   0 : 5   9 - Agić Semir (60') 
   0 : 6   9 - Agić Semir (86') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
   NK Šmartno 1928
    15 - Irman Miha (34')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  22'     2 - Kunej Staš
       9 - Štus Sandi
  66'     11 - Rajgl Jaka
       17 - Mlinarič Gregor
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     10 - Đokič Saša
       2 - Roškar Andraž
  59'     7 - Založnik Filip
       18 - Hrastnik David
  63'     17 - Stvarnik Leon
       15 - Irman Miha
  70'     13 - Gačnik Andrej
       3 - Gegić Dejan
  74'     6 - Zavolovšek Denis
       8 - Trop Matjaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan