Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Dravograd Avto Grubelnik 18 14 3 1 52:13 45
2. Šampion 19 10 8 1 43:15 38
3. Dravinja 18 10 6 2 33:13 36
4. Tehnotim Pesnica 19 10 5 4 26:18 35
5. Zreče 19 10 3 6 46:22 33
6. Kety EMMI Bistrica 19 8 6 5 26:21 30
7. Mons Claudius 19 6 7 6 24:30 25
8. Videm 19 6 4 9 25:35 22
9. NK Pohorje 18 6 3 9 21:37 21
10. S.Rojko Dobrovce 17 5 1 11 25:34 16
11. AS System Šmarje pri Jelšah 19 5 1 13 22:51 16
12. NK AjDAS Lenart 17 5 0 12 18:37 15
13. Fosilum Šentjur 18 4 3 11 21:44 15
14. Korotan Prevalje 19 4 2 13 21:33 14
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
19. krog 14.04.18
Mons Claudius:Korotan Prevalje 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Pohorje:Šampion 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :NK AjDAS Lenart 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Tehnotim Pesnica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Videm:Zreče 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
18. krog 07.04.18
Šampion:Tehnotim Pesnica 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Kety EMMI Bistrica 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Fosilum Šentjur 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:S.Rojko Dobrovce 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Pohorje:Mons Claudius 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Dravinja 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Videm:Korotan Prevalje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
17. krog 31.03.18
Mons Claudius:Šampion 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Korotan Prevalje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Zreče 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Videm:NK Pohorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
16. krog 24.03.18
Korotan Prevalje:Fosilum Šentjur 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
Šampion:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Tehnotim Pesnica 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Videm 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Pohorje:Kety EMMI Bistrica 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Dravinja 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
15. krog 17.03.18
AS System Šmarje pri Jelšah:Dravograd Avto Grubelnik 3 : 5 (0 : 4) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Zreče 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK AjDAS Lenart 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Korotan Prevalje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Videm:Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Mons Claudius 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje:S.Rojko Dobrovce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
AjDAS Lenart:Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Mons Claudius 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Tehnotim Pesnica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Pohorje:Dravinja 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šampion:Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Videm:Kety EMMI Bistrica 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica :Šampion 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Pohorje:S.Rojko Dobrovce 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Dravinja 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Šmarje pri Jelšah 8 : 0 (1 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:Tehnotim Pesnica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Videm:Fosilum Šentjur 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
12. krog 04.11.17
Šmarje pri Jelšah:Korotan Prevalje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Dravinja:Videm 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Mons Claudius 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Zreče 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šampion:AjDAS Lenart 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Kety EMMI Bistrica 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Pohorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 28.10.17
Korotan Prevalje:Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Tehnotim Pesnica 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zreče:AjDAS Lenart 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Pohorje:Šmarje pri Jelšah 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Dravinja 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Šampion 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Videm:S.Rojko Dobrovce 5 : 3 (3 : 1) zapisnik
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart:Korotan Prevalje 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Dravograd Avto Grubelnik:Pohorje 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Videm 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šampion:Zreče 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Fosilum Šentjur 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Kety EMMI Bistrica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje:Zreče 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Fosilum Šentjur:S.Rojko Dobrovce 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Pohorje:AjDAS Lenart 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Dravinja:Šampion 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Videm:Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 07.10.17
S.Rojko Dobrovce:Dravinja 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Fosilum Šentjur 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Kety EMMI Bistrica 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:Pohorje 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:ŠD Videm 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:Korotan Prevalje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 30.09.17
Fosilum Šentjur:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Pohorje:Korotan Prevalje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šampion 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :NK Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Zreče 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ŠD Videm:NK AjDAS Lenart 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje:Mons Claudius 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zreče:ŠD Videm 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:S.Rojko Dobrovce 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:Fosilum Šentjur 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Dravinja 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Kety EMMI Bistrica 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion:Pohorje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 16.09.17
Mons Claudius:Pohorje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:ŠD Videm 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Zreče 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK AjDAS Lenart 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK Šampion 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Dravinja:NK Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
4. krog 09.09.17
NK Šmarje pri Jelšah:Tehnotim Pesnica 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Mons Claudius 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Dravinja 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Pohorje:ŠD Videm 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Fosilum Šentjur 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Kety EMMI Bistrica 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:S.Rojko Dobrovce 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
3. krog 02.09.17
S.Rojko Dobrovce:NK AjDAS Lenart 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Korotan Prevalje 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Zreče 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Tehnotim Pesnica:NK Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :Pohorje 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ŠD Videm:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 26.08.17
Korotan Prevalje:Dravinja 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK AjDAS Lenart:Tehnotim Pesnica 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:S.Rojko Dobrovce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Pohorje:Fosilum Šentjur 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:ŠD Videm 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Kety EMMI Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah:NK AjDAS Lenart 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Pohorje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Zreče 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Korotan Prevalje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Fosilum Šentjur 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Kety EMMI Bistrica :ŠD Videm 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Dravograd Avto Grubelnik:Šampion 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan