Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 21.08.17 ob 21:30
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - Sever 2. krog  
26.08.17 ob 17.00 Celje - Olimp   Stadion Olimp Celje Šampion : ŠD Videm
GS:Jerič Anže   1S:Todorović Nedeljko   2S:Štrajhar Primož   D:Babič Stanislav
26.08.17 ob 17.00 Ruše   Igrišče Ruše Pohorje : Fosilum Šentjur
GS:Čontala Matej   1S:Anželj Borut   2S:Zakal Pavel   D:Germič Dejan
26.08.17 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : S.Rojko Dobrovce
GS:Mihelič Niko   1S:Flajšman Jernej   2S:Barovič Nejc   D:Lackovič Željko
26.08.17 ob 17.00 Lenart   RŠC Polena, Lenart NK AjDAS Lenart : Tehnotim Pesnica
GS:Šašivarević Ermin   1S:Mežnar Matic   2S:Plavše Timotej   D:Novarlič Zoran
26.08.17 ob 17.00 Dravograd   Športni center Dravograd NK Dravograd Avto Grubelnik : NK Šmarje pri Jelšah
GS:Begič Amel   1S:Brezovar Nejc   2S:Čeganjac Andrej   D:Koletnik Drago
26.08.17 ob 19.00 Prevalje   Športni park Ugasle peči, Prevalje Korotan Prevalje : Dravinja
GS:Nemet Slavko   1S:Smej Simon   2S:Topolnik Gorazd   D:Herič Aleš
27.08.17 ob 17.00 Rogatec   Športni park Rogatec Mons Claudius : Kety EMMI Bistrica
GS:Tkalčič Bojan   1S:Horvat Denis   2S:Lahovič Marcel   D:Burjan Slavko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 3. krog  
02.09.17 ob 17.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : Šampion
GS:        
02.09.17 ob 17.00 Pesnica   Igrišče Pesnica Tehnotim Pesnica : NK Dravograd Avto Grubelnik
GS:        
02.09.17 ob 17.00 Dobrovce   Igrišče Dobrovce S.Rojko Dobrovce : NK AjDAS Lenart
GS:        
02.09.17 ob 17.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : Zreče
GS:        
02.09.17 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : Korotan Prevalje
GS:        
02.09.17 ob 17.00 Slovenska Bistrica   Športni park Slovenska Bistrica Kety EMMI Bistrica : Pohorje
GS:        
03.09.17 ob 10.30 Videm   Športni park Videm ŠD Videm : Mons Claudius
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan