Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 25.03.17 ob 22:41
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - Sever 16. krog  
26.03.17 ob 15.00 Celje   Olimp - umetna trava NK Šampion : NK Šmartno 1928
GS:Borošak Alen   1S:Bezjak Janez   2S:Bombač Mitja   D:Močnik Vlado
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 17. krog  
01.04.17 ob 13.00 Maribor   Športni park Tabor Maribor B : NK Šampion
GS:Šmajc David   1S:Habuš Žan   2S:Gerkman Borut   D:Tompa Marjan
01.04.17 ob 16.00 Rogatec   Športni park Rogatec-glavno igrišče Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah
GS:Goričan Vojko   1S:Bezjak Boštjan   2S:Barovič Nejc   D:Herič Aleš
01.04.17 ob 16.00 Dobrovce   Športni park Dobrovce S.Rojko Dobrovce : NK Fužinar Ravne Systems
GS:Čontala Matej   1S:Topolnik Gorazd   2S:Perš Luka   D:Panikvar Benjamin
01.04.17 ob 18.00 Prevalje   Športni park Ugasle peči Korotan Prevalje : AjDAS Lenart
GS:Lacković Marko   1S:Biškup Matej   2S:Bombek Petra   D:Izak Silvo
02.04.17 ob 10.30 Videm pri Ptuju   Športni park Videm ŠD Videm : NK Rogaška
GS:Vivod Dejan   1S:Vrabič Matic   2S:Fluher Gregor   D:Kontarček Branko
02.04.17 ob 16.00 Šmartno ob Paki   Štadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : Dravinja
GS:Matković Aleksandar   1S:Zohorović Emil   2S:Jonke Mitja   D:Mijatovič Goran
02.04.17 ob 16.00 Brunšvik   Športni park Brunšvik NK ZU-VIL Brunšvik : NK Dravograd
GS:Gornjak Iztok   1S:Horvat Robert ml.   2S:Zakal Pavel   D:Grabar Boris
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 18. krog  
08.04.17 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : ŠD Videm
GS:        
08.04.17 ob 16.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška : NK ZU-VIL Brunšvik
GS:        
08.04.17 ob 16.00 Dravograd   Športni center-glavno igrišče NK Dravograd : S.Rojko Dobrovce
GS:        
08.04.17 ob 16.00 Ravne na Koroškem   Mestni stadion NK Fužinar Ravne Systems : NK Šmartno 1928
GS:        
08.04.17 ob 16.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : Maribor B
GS:        
08.04.17 ob 16.00 Lenart   Polena AjDAS Lenart : Mons Claudius
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan