Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 21.04.18 ob 14:32
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - Sever 20. krog  
21.04.18 ob 16.30 Celje   Stadion Olimp Celje Šampion : S.Rojko Dobrovce
GS:Golob Janko   1S:Bezjak Boštjan   2S:Mileta Lovro   D:Avdagić Meho
21.04.18 ob 16.30 Pesnica   Igrišče Pesnica Tehnotim Pesnica : Dravinja
GS:Mihelič Niko   1S:Podplatnik Nejc   2S:Ivanuša Sergej   D:Huselja Emir
21.04.18 ob 16.30 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur
GS:Gergič Nejc   1S:Dedić Elmedin   2S:Ogrin Matej   D:Mijatovič Goran
21.04.18 ob 16.30 Dravograd   Športni center Dravograd Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica
GS:Bukovec Miran   1S:Zakal Pavel   2S:Tušak Nejc   D:Antolič Vlado
21.04.18 ob 16.30 Lenart   RŠC Polena, Lenart NK AjDAS Lenart : Videm
GS:Nemet Slavko   1S:Herženjak Eric   2S:Vrabel Tanja   D:Mauko Igor
21.04.18 ob 16.30 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Mons Claudius
GS:Borošak Alen   1S:Meh Blaž   2S:Gajić Tomislav   D:Hotko Viktor
21.04.18 ob 18.00 Prevalje   Športni park Ugasle peči, Prevalje Korotan Prevalje : NK Pohorje
GS:Janžekovič Borut   1S:Flajšman Jernej   2S:Barovič Nejc   D:Izak Silvo
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 21. krog  
25.04.18 ob 16.30 Ruše   Igrišče Ruše NK Pohorje : Zreče
GS:Nemet Slavko   1S:Topolnik Gorazd   2S:Špur Staša   D:Kmetec Radenko
25.04.18 ob 16.30 Videm   Športni park Videm Videm : Dravograd Avto Grubelnik
GS:Fridl Aleš   1S:Mijatović Veljko   2S:Radusinović Davorin   D:Lackovič Željko
25.04.18 ob 16.30 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : Tehnotim Pesnica
GS:Bubek Alen   1S:Bensa Uroš   2S:Jug Tadej   D:Kontarček Branko
25.04.18 ob 16.30 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : S.Rojko Dobrovce
GS:Glažar Roman   1S:Flajšman Jernej   2S:Mileta Lovro   D:Germič Dejan
25.04.18 ob 17.00 Rogatec   Športni park Rogatec Mons Claudius : NK AjDAS Lenart
GS:Janžekovič Borut   1S:Burjan Aleksander   2S:Barovič Nejc   D:Babič Stanislav
25.04.18 ob 18.00 Prevalje   Športni park Ugasle peči, Prevalje Korotan Prevalje : Šampion
GS:Čontala Matej   1S:Kranjc Tomaž   2S:Zakal Pavel   D:Jovanovič Slobodan
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 22. krog  
28.04.18 ob 17.00 Dobrovce   Igrišče Dobrovce S.Rojko Dobrovce : Fosilum Šentjur
GS:Čontala Matej   1S:Tušak Nejc   2S:Zakal Pavel  
28.04.18 ob 17.00 Pesnica   Igrišče Pesnica Tehnotim Pesnica : Kety EMMI Bistrica
GS:Fridl Aleš   1S:Boškič Andrej   2S:Gajić Tomislav  
28.04.18 ob 17.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah AS System Šmarje pri Jelšah : Videm
GS:Lacković Marko   1S:Biškup Matej   2S:Kmetec Mark  
28.04.18 ob 17.00 Dravograd   Športni center Dravograd Dravograd Avto Grubelnik : Mons Claudius
GS:Nemet Slavko   1S:Vrabel Tanja   2S:Špur Staša  
28.04.18 ob 17.00 Lenart   RŠC Polena, Lenart NK AjDAS Lenart : NK Pohorje
GS:Šabanagić Denis   1S:Kužnik Marjan   2S:Zidar Blaž  
28.04.18 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Korotan Prevalje
GS:Janžekovič Borut   1S:Mileta Lovro   2S:Janžekovič Klemen Tilen  
29.04.18 ob 17.00 Celje   Stadion Olimp Celje Šampion : Dravinja
GS:   1S:Prednik Jani   2S:Jeseničnik Kotnik Mitja  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 15. krog  
02.05.18 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : NK Pohorje
GS:Klančar Jaka   1S:Podobnik Mitja   2S:Čiča Miodrag   D:Mijatovič Goran
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Sever 23. krog  
05.05.18 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Šampion
GS:        
05.05.18 ob 17.00 Ruše   Igrišče Ruše NK Pohorje : Dravograd Avto Grubelnik
GS:        
05.05.18 ob 17.00 Rogatec   Športni park Rogatec Mons Claudius : AS System Šmarje pri Jelšah
GS:        
05.05.18 ob 17.00 Videm   Športni park Videm Videm : Tehnotim Pesnica
GS:        
05.05.18 ob 17.00 Slovenska Bistrica   Športni park Slovenska Bistrica Kety EMMI Bistrica : S.Rojko Dobrovce
GS:        
05.05.18 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur Fosilum Šentjur : Dravinja
GS:        
05.05.18 ob 18.00 Prevalje   Športni park Ugasle peči, Prevalje Korotan Prevalje : NK AjDAS Lenart
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan