Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  10.09.16 
10.09.16 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
10.09.16 NK Športikum Sevnica (1) : NK Radeče (1) ODIGRANO
10.09.16 NK Imeno (1) : NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
10.09.16 NK Hrastnik (1) : Brežice1919 B (1) ODIGRANO
2. krog  17.09.16 
17.09.16 Rudar Velenje B (1) : Brežice1919 B (1) ODIGRANO
17.09.16 NK Laško-Thermana (1) : NK Hrastnik (1) ODIGRANO
17.09.16 NK Radeče (1) : NK Imeno (1) ODIGRANO
17.09.16 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
3. krog  24.09.16 
24.09.16 NK Športikum Sevnica (1) : Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
24.09.16 NK Imeno (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
24.09.16 NK Hrastnik (1) : NK Radeče (1) ODIGRANO
24.09.16 Brežice1919 B (1) : NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
4. krog  01.10.16 
01.10.16 Rudar Velenje B (1) : NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
01.10.16 NK Radeče (1) : Brežice1919 B (1) ODIGRANO
01.10.16 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : NK Hrastnik (1) ODIGRANO
01.10.16 NK Športikum Sevnica (1) : NK Imeno (1) ODIGRANO
5. krog  08.10.16 
08.10.16 NK Imeno (1) : Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
08.10.16 NK Hrastnik (1) : NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
08.10.16 Brežice1919 B (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
08.10.16 NK Laško-Thermana (1) : NK Radeče (1) ODIGRANO
6. krog  15.10.16 
15.10.16 Rudar Velenje B (1) : NK Radeče (1) ODIGRANO
15.10.16 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
15.10.16 NK Športikum Sevnica (1) : Brežice1919 B (1) ODIGRANO
15.10.16 NK Imeno (1) : NK Hrastnik (1) ODIGRANO
7. krog  22.10.16 
22.10.16 NK Hrastnik (1) : Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
22.10.16 Brežice1919 B (1) : NK Imeno (1) ODIGRANO
22.10.16 NK Laško-Thermana (1) : NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
22.10.16 NK Radeče (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
8. krog  01.04.17 
01.04.17 Rudar Velenje B (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
01.04.17 NK Radeče (1) : NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
01.04.17 NK Laško-Thermana (1) : NK Imeno (1) ODIGRANO
01.04.17 Brežice1919 B (1) : NK Hrastnik (1) ODIGRANO
9. krog  08.04.17 
08.04.17 Brežice1919 B (1) : Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
08.04.17 NK Hrastnik (1) : NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
08.04.17 NK Imeno (1) : NK Radeče (1) ODIGRANO
08.04.17 NK Športikum Sevnica (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
10. krog  22.04.17 
22.04.17 Rudar Velenje B (1) : NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
22.04.17 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : NK Imeno (1) ODIGRANO
22.04.17 NK Radeče (1) : NK Hrastnik (1) ODIGRANO
22.04.17 NK Laško-Thermana (1) : Brežice1919 B (1) ODIGRANO
11. krog  06.05.17 
06.05.17 NK Laško-Thermana (1) : Rudar Velenje B (1)
06.05.17 Brežice1919 B (1) : NK Radeče (1)
06.05.17 NK Hrastnik (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1)
06.05.17 NK Imeno (1) : NK Športikum Sevnica (1)
12. krog  13.05.17 
13.05.17 Rudar Velenje B (1) : NK Imeno (1)
13.05.17 NK Športikum Sevnica (1) : NK Hrastnik (1)
13.05.17 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : Brežice1919 B (1)
13.05.17 NK Radeče (1) : NK Laško-Thermana (1)
13. krog  20.05.17 
20.05.17 NK Radeče (1) : Rudar Velenje B (1)
20.05.17 NK Laško-Thermana (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1)
20.05.17 Brežice1919 B (1) : NK Športikum Sevnica (1)
20.05.17 NK Hrastnik (1) : NK Imeno (1)
14. krog  27.05.17 
27.05.17 Rudar Velenje B (1) : NK Hrastnik (1)
27.05.17 NK Imeno (1) : Brežice1919 B (1)
27.05.17 NK Športikum Sevnica (1) : NK Laško-Thermana (1)
27.05.17 MC Gostilna Špica Rogatec (1) : NK Radeče (1)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan