Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
10. krog 22.04.17
NK Laško-Thermana (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
9. krog 08.04.17
NK Športikum Sevnica (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
Brežice1919 B (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
8. krog 01.04.17
Rudar Velenje B (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
Brežice1919 B (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
7. krog 22.10.16
Brežice1919 B (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
6. krog 15.10.16
NK Imeno (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
5. krog 08.10.16
Brežice1919 B (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
4. krog 01.10.16
Rudar Velenje B (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
3. krog 24.09.16
NK Imeno (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
Brežice1919 B (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
2. krog 17.09.16
NK Radeče (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
1. krog 10.09.16
NK Hrastnik (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan