Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani – skupina A  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
10. krog 22.04.17
NK AS Kačičnik Šentjur:NK Žalec A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Šampion ODIGRANO
NŠ NK Krško A:NK Celje A ODIGRANO
9. krog 08.04.17
Dravinja:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Žalec A:NŠ NK Krško A ODIGRANO
NK Šampion:NK AS Kačičnik Šentjur ODIGRANO
NK Celje A:NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber ODIGRANO
8. krog 01.04.17
Rudar Velenje A:NK Celje A ODIGRANO
NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šampion:Dravinja ODIGRANO
NK AS Kačičnik Šentjur:NŠ NK Krško A ODIGRANO
7. krog 22.10.16
NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber:NŠ NK Krško A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šampion:NK Celje A ODIGRANO
Dravinja:NK AS Kačičnik Šentjur ODIGRANO
6. krog 15.10.16
NK AS Kačičnik Šentjur:NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber ODIGRANO
NK Žalec A:NK Šampion ODIGRANO
NK Celje A:Dravinja ODIGRANO
NŠ NK Krško A:Rudar Velenje A ODIGRANO
5. krog 08.10.16
Dravinja:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šampion:NŠ NK Krško A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber ODIGRANO
NK Celje A:NK AS Kačičnik Šentjur ODIGRANO
4. krog 01.10.16
NK AS Kačičnik Šentjur:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber:NK Šampion ODIGRANO
NK Žalec A:NK Celje A ODIGRANO
3. krog 24.09.16
NK Celje A:NŠ NK Krško A ODIGRANO
Dravinja:NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber ODIGRANO
NK Žalec A:NK AS Kačičnik Šentjur ODIGRANO
NK Šampion:Rudar Velenje A ODIGRANO
2. krog 17.09.16
Rudar Velenje A:Dravinja ODIGRANO
NK AS Kačičnik Šentjur:NK Šampion ODIGRANO
NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber:NK Celje A ODIGRANO
NŠ NK Krško A:NK Žalec A ODIGRANO
1. krog 10.09.16
Dravinja:NK Šampion ODIGRANO
NK Celje A:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Žalec A:NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber ODIGRANO
NŠ NK Krško A:NK AS Kačičnik Šentjur ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan