Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  04.09.16 
04.09.16 NK Radeče : NK Imeno 2 : 3(2 : 1)
07.09.16 Brežice 1919 B : Mons Claudius 8 : 1(3 : 0)
06.09.16 NK Šmarje pri Jelšah : NK Hrastnik 5 : 4(2 : 2)
04.09.16 NK Šampion B : NK Celje B 0 : 9(0 : 5)
04.09.16 NŠ NK Krško C : NŠ NK Krško B 2 : 5(2 : 3)
2. krog  11.09.16 
11.09.16 NK Imeno : NŠ NK Krško B 0 : 9(0 : 4)
10.09.16 NŠ NK Krško C : NK Celje B 0 : 6(0 : 2)
11.09.16 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion B 0 : 4(0 : 4)
11.09.16 Mons Claudius : NK Hrastnik 1 : 4(1 : 2)
11.09.16 NK Radeče : Brežice 1919 B 4 : 2(2 : 0)
3. krog  18.09.16 
18.09.16 Brežice 1919 B : NK Imeno 1 : 4(1 : 3)
18.09.16 NK Hrastnik : NK Radeče 7 : 1(3 : 0)
18.09.16 NK Šampion B : Mons Claudius 7 : 0(4 : 0)
18.09.16 NŠ NK Krško C : NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0(4 : 0)
18.09.16 NŠ NK Krško B : NK Celje B 1 : 2(0 : 1)
4. krog  25.09.16 
25.09.16 NK Imeno : NK Celje B 1 : 10(1 : 4)
25.09.16 NK Šmarje pri Jelšah : NŠ NK Krško B 2 : 7(0 : 2)
25.09.16 Mons Claudius : NŠ NK Krško C 2 : 1(1 : 0)
25.09.16 NK Radeče : NK Šampion B 0 : 6(0 : 3)
25.09.16 Brežice 1919 B : NK Hrastnik 2 : 4(1 : 3)
5. krog  02.10.16 
02.10.16 NK Hrastnik : NK Imeno 8 : 2(4 : 0)
02.10.16 NK Šampion B : Brežice 1919 B 8 : 0(5 : 0)
02.10.16 NŠ NK Krško C : NK Radeče 2 : 3(0 : 1)
02.10.16 NŠ NK Krško B : Mons Claudius 17 : 0(6 : 0)
02.10.16 NK Celje B : NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0(5 : 0)
6. krog  09.10.16 
09.10.16 NK Imeno : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 5(0 : 2)
09.10.16 Mons Claudius : NK Celje B 0 : 5(0 : 2)
09.10.16 NK Radeče : NŠ NK Krško B 1 : 11(0 : 7)
09.10.16 Brežice 1919 B : NŠ NK Krško C 3 : 1(2 : 0)
09.10.16 NK Hrastnik : NK Šampion B 1 : 3(1 : 2)
7. krog  16.10.16 
16.10.16 NK Šampion B : NK Imeno 4 : 1(3 : 1)
16.10.16 NŠ NK Krško C : NK Hrastnik 4 : 2(1 : 1)
20.10.16 NŠ NK Krško B : Brežice 1919 B 10 : 1(4 : 1)
16.10.16 NK Celje B : NK Radeče 8 : 1(4 : 1)
16.10.16 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 1 : 2(0 : 1)
8. krog  23.10.16 
23.10.16 NK Imeno : Mons Claudius 4 : 0(3 : 0)
23.10.16 NK Radeče : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 6(4 : 1)
20.11.16 NK Celje B : Brežice 1919 B 11 : 0(7 : 0)
23.10.16 NK Hrastnik : NŠ NK Krško B 2 : 1(1 : 1)
23.10.16 NK Šampion B : NŠ NK Krško C 5 : 0(1 : 0)
9. krog  30.10.16 
30.10.16 NŠ NK Krško C : NK Imeno 0 : 2(0 : 0)
29.10.16 NŠ NK Krško B : NK Šampion B 1 : 0(1 : 0)
30.10.16 NK Celje B : NK Hrastnik 10 : 2(4 : 1)
30.10.16 NK Šmarje pri Jelšah : Brežice 1919 B 2 : 0(0 : 0)
30.10.16 Mons Claudius : NK Radeče 1 : 6(0 : 3)
10. krog  26.03.17 
26.03.17 NK Imeno : NK Radeče 5 : 1(5 : 1)
26.03.17 Mons Claudius : Brežice 1919 B 2 : 2(1 : 0)
26.03.17 NK Hrastnik : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2(1 : 2)
26.03.17 NK Celje B : NK Šampion B 6 : 0(1 : 0)
26.03.17 NŠ NK Krško B : NŠ NK Krško C 6 : 1(6 : 1)
11. krog  02.04.17 
02.04.17 NŠ NK Krško B : NK Imeno 12 : 1(6 : 1)
02.04.17 NK Celje B : NŠ NK Krško C 7 : 1(1 : 0)
02.04.17 NK Šampion B : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1(2 : 0)
02.04.17 NK Hrastnik : Mons Claudius 2 : 5(0 : 3)
02.04.17 Brežice 1919 B : NK Radeče 2 : 1(1 : 1)
12. krog  09.04.17 
09.04.17 NK Imeno : Brežice 1919 B 3 : 1(1 : 0)
09.04.17 NK Radeče : NK Hrastnik 0 : 4(0 : 2)
09.04.17 Mons Claudius : NK Šampion B 1 : 4(0 : 2)
09.04.17 NK Šmarje pri Jelšah : NŠ NK Krško C 1 : 1(1 : 0)
09.04.17 NK Celje B : NŠ NK Krško B 0 : 2(0 : 1)
13. krog  23.04.17 
23.04.17 NK Celje B : NK Imeno 13 : 0(8 : 0)
24.04.17 NŠ NK Krško B : NK Šmarje pri Jelšah 9 : 3(4 : 1)
23.04.17 NŠ NK Krško C : Mons Claudius 2 : 0(1 : 0)
23.04.17 NK Šampion B : NK Radeče 2 : 0(1 : 0)
23.04.17 NK Hrastnik : Brežice 1919 B 2 : 5(1 : 2)
14. krog  07.05.17 
07.05.17 NK Imeno : NK Hrastnik 7 : 1(4 : 0)
09.05.17 Brežice 1919 B : NK Šampion B 1 : 5(1 : 3)
07.05.17 NK Radeče : NŠ NK Krško C 1 : 3(1 : 0)
07.05.17 Mons Claudius : NŠ NK Krško B 2 : 8(0 : 3)
07.05.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Celje B 0 : 7(0 : 3)
15. krog  14.05.17 
14.05.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Imeno 5 : 1(1 : 0)
30.05.17 NK Celje B : Mons Claudius 9 : 0(3 : 0)
14.05.17 NŠ NK Krško B : NK Radeče 22 : 2(8 : 2)
14.05.17 NŠ NK Krško C : Brežice 1919 B 1 : 2(1 : 1)
14.05.17 NK Šampion B : NK Hrastnik 3 : 0(2 : 0)
16. krog  21.05.17 
21.05.17 NK Imeno : NK Šampion B 1 : 5(1 : 2)
21.05.17 NK Hrastnik : NŠ NK Krško C 3 : 6(2 : 1)
20.05.17 Brežice 1919 B : NŠ NK Krško B 0 : 11(0 : 5)
21.05.17 NK Radeče : NK Celje B 0 : 12(0 : 5)
21.05.17 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 3(0 : 3)
17. krog  28.05.17 
28.05.17 Mons Claudius : NK Imeno 1 : 7(1 : 5)
28.05.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Radeče 8 : 1(5 : 1)
25.05.17 Brežice 1919 B : NK Celje B 0 : 12(0 : 7)
28.05.17 NŠ NK Krško B : NK Hrastnik 12 : 0(6 : 0)
01.06.17 NŠ NK Krško C : NK Šampion B 3 : 1(1 : 1)
18. krog  04.06.17 
04.06.17 NK Imeno : NŠ NK Krško C 2 : 1(1 : 1)
30.05.17 NK Šampion B : NŠ NK Krško B 3 : 3(1 : 0)
04.06.17 NK Hrastnik : NK Celje B 1 : 10(0 : 2)
03.06.17 Brežice 1919 B : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 4(0 : 3)
04.06.17 NK Radeče : Mons Claudius 1 : 3(0 : 1)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan