Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje B 13 12 0 1 93:8 36
2. NŠ NK Krško B 13 11 0 2 91:15 33
3. NK Šampion B 13 10 0 3 47:20 30
4. NK Hrastnik 13 6 0 7 43:41 18
5. NK Imeno 13 6 0 7 27:66 18
6. NK Šmarje pri Jelšah 13 5 1 7 28:49 16
7. Brežice 1919 B 13 4 1 8 27:53 13
8. NŠ NK Krško C 13 3 1 9 21:42 10
9. Mons Claudius 13 3 1 9 15:63 10
10. NK Radeče 13 3 0 10 24:59 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
13. krog 23.04.17
NŠ NK Krško C:Mons Claudius 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:Brežice 1919 B 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion B:NK Radeče 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Celje B:NK Imeno 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
12. krog 09.04.17
NK Celje B:NŠ NK Krško B 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Imeno:Brežice 1919 B 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NŠ NK Krško C 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Hrastnik 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Mons Claudius:NK Šampion B 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
11. krog 02.04.17
NK Celje B:NŠ NK Krško C 7 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:Mons Claudius 2 : 5 (0 : 3) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Imeno 12 : 1 (6 : 1) zapisnik
NK Šampion B:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Brežice 1919 B:NK Radeče 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
10. krog 26.03.17
NK Celje B:NK Šampion B 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NŠ NK Krško B:NŠ NK Krško C 6 : 1 (6 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Brežice 1919 B 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK Radeče 5 : 1 (5 : 1) zapisnik
9. krog 30.10.16
NŠ NK Krško C:NK Imeno 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Celje B:NK Hrastnik 10 : 2 (4 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Brežice 1919 B 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:NK Radeče 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Šampion B 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 23.10.16
NK Celje B:Brežice 1919 B 11 : 0 (7 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 6 (4 : 1) zapisnik
NK Šampion B:NŠ NK Krško C 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NŠ NK Krško B 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Imeno:Mons Claudius 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
7. krog 16.10.16
NŠ NK Krško B:Brežice 1919 B 10 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Celje B:NK Radeče 8 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Šampion B:NK Imeno 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško C:NK Hrastnik 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 09.10.16
NK Radeče:NŠ NK Krško B 1 : 11 (0 : 7) zapisnik
NK Hrastnik:NK Šampion B 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Mons Claudius:NK Celje B 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Brežice 1919 B:NŠ NK Krško C 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
5. krog 02.10.16
NŠ NK Krško C:NK Radeče 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško B:Mons Claudius 17 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Šampion B:Brežice 1919 B 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Celje B:NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Imeno 8 : 2 (4 : 0) zapisnik
4. krog 25.09.16
Mons Claudius:NŠ NK Krško C 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Šampion B 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NŠ NK Krško B 2 : 7 (0 : 2) zapisnik
Brežice 1919 B:NK Hrastnik 2 : 4 (1 : 3) zapisnik
NK Imeno:NK Celje B 1 : 10 (1 : 4) zapisnik
3. krog 18.09.16
NŠ NK Krško B:NK Celje B 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško C:NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Brežice 1919 B:NK Imeno 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
NK Šampion B:Mons Claudius 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Radeče 7 : 1 (3 : 0) zapisnik
2. krog 11.09.16
Mons Claudius:NK Hrastnik 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
NK Radeče:Brežice 1919 B 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Imeno:NŠ NK Krško B 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion B 0 : 4 (0 : 4) zapisnik
NŠ NK Krško C:NK Celje B 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
1. krog 04.09.16
Brežice 1919 B:Mons Claudius 8 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Hrastnik 5 : 4 (2 : 2) zapisnik
NŠ NK Krško C:NŠ NK Krško B 2 : 5 (2 : 3) zapisnik
NK Šampion B:NK Celje B 0 : 9 (0 : 5) zapisnik
NK Radeče:NK Imeno 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan