Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  04.09.16 
04.09.16 NK Šoštanj : Dravinja B 5 : 3(2 : 3)
07.09.16 Rudar Velenje B : NK Ljubno 3 : 1(1 : 1)
14.09.16 NK Vransko : NK Vojnik 15 : 0(8 : 0)
14.09.16 ND Polzela : NK Šmartno 1928 4 : 1(3 : 0)
2. krog  11.09.16 
11.09.16 NK Vojnik : ND Polzela 0 : 5(0 : 1)
11.09.16 NK Ljubno : NK Vransko 2 : 7(0 : 2)
11.09.16 Dravinja B : Rudar Velenje B 1 : 1(1 : 0)
11.09.16 Zreče : NK Šoštanj 3 : 5(2 : 3)
3. krog  18.09.16 
18.09.16 Rudar Velenje B : Zreče 3 : 2(1 : 2)
18.09.16 NK Vransko : Dravinja B 7 : 0(4 : 0)
18.09.16 ND Polzela : NK Ljubno 3 : 0(0 : 0)
18.09.16 NK Šmartno 1928 : NK Vojnik 4 : 0(1 : 0)
4. krog  25.09.16 
28.09.16 NK Ljubno : NK Šmartno 1928 0 : 1(0 : 1)
18.10.16 Dravinja B : ND Polzela 1 : 6(1 : 2)
25.09.16 Zreče : NK Vransko 1 : 5(1 : 2)
25.09.16 NK Šoštanj : Rudar Velenje B 1 : 2(1 : 0)
5. krog  02.10.16 
02.10.16 NK Vransko : NK Šoštanj 12 : 4(5 : 3)
02.10.16 ND Polzela : Zreče 6 : 0(2 : 0)
02.10.16 NK Šmartno 1928 : Dravinja B 4 : 1(1 : 0)
02.10.16 NK Vojnik : NK Ljubno 2 : 0(0 : 0)
6. krog  09.10.16 
09.10.16 Dravinja B : NK Vojnik 2 : 1(1 : 0)
09.10.16 Zreče : NK Šmartno 1928 0 : 2(0 : 0)
09.10.16 NK Šoštanj : ND Polzela 1 : 3(0 : 2)
09.10.16 Rudar Velenje B : NK Vransko 0 : 7(0 : 2)
7. krog  16.10.16 
16.10.16 ND Polzela : Rudar Velenje B 5 : 0(4 : 0)
17.10.16 NK Šmartno 1928 : NK Šoštanj 3 : 2(1 : 1)
16.10.16 NK Vojnik : Zreče 2 : 3(1 : 2)
16.10.16 NK Ljubno : Dravinja B 1 : 2(0 : 1)
8. krog  23.10.16 
23.10.16 Zreče : NK Ljubno 2 : 3(1 : 0)
26.10.16 NK Šoštanj : NK Vojnik 3 : 2(1 : 1)
24.10.16 Rudar Velenje B : NK Šmartno 1928 0 : 6(0 : 1)
23.10.16 NK Vransko : ND Polzela 3 : 0(0 : 0)
9. krog  30.10.16 
30.10.16 NK Šmartno 1928 : NK Vransko 3 : 0(3 : 0)
30.10.16 NK Vojnik : Rudar Velenje B 1 : 0(1 : 0)
30.10.16 NK Ljubno : NK Šoštanj 2 : 4(1 : 3)
30.10.16 Dravinja B : Zreče 1 : 0(0 : 0)
10. krog  26.03.17 
26.03.17 Dravinja B : NK Šoštanj 0 : 7(0 : 5)
26.03.17 NK Ljubno : Rudar Velenje B 3 : 2(1 : 1)
29.03.17 NK Vojnik : NK Vransko 1 : 6(0 : 2)
26.03.17 NK Šmartno 1928 : ND Polzela 0 : 5(0 : 2)
11. krog  02.04.17 
02.04.17 ND Polzela : NK Vojnik 4 : 0(4 : 0)
01.04.17 NK Vransko : NK Ljubno 4 : 1(2 : 0)
03.04.17 Rudar Velenje B : Dravinja B 2 : 2(1 : 2)
02.04.17 NK Šoštanj : Zreče 4 : 1(2 : 0)
12. krog  09.04.17 
09.04.17 Zreče : Rudar Velenje B 2 : 2(0 : 1)
09.04.17 Dravinja B : NK Vransko 0 : 6(0 : 2)
19.04.17 NK Ljubno : ND Polzela 0 : 7(0 : 7)
09.04.17 NK Vojnik : NK Šmartno 1928 1 : 4(1 : 3)
13. krog  23.04.17 
24.04.17 NK Šmartno 1928 : NK Ljubno 2 : 0(0 : 0)
23.04.17 ND Polzela : Dravinja B 7 : 0(1 : 0)
23.04.17 NK Vransko : Zreče 7 : 2(4 : 0)
11.05.17 Rudar Velenje B : NK Šoštanj 0 : 2(0 : 1)
14. krog  07.05.17 
07.05.17 NK Šoštanj : NK Vransko 0 : 7(0 : 4)
07.05.17 Zreče : ND Polzela 1 : 8(0 : 6)
07.05.17 Dravinja B : NK Šmartno 1928 0 : 9(0 : 3)
07.05.17 NK Ljubno : NK Vojnik 0 : 0(0 : 0)
15. krog  14.05.17 
14.05.17 NK Vojnik : Dravinja B 3 : 0(1 : 0)
15.05.17 NK Šmartno 1928 : Zreče 12 : 0(5 : 0)
14.05.17 ND Polzela : NK Šoštanj 7 : 1(5 : 0)
14.05.17 NK Vransko : Rudar Velenje B 10 : 1(3 : 1)
16. krog  21.05.17 
21.05.17 Rudar Velenje B : ND Polzela 0 : 5(0 : 1)
21.05.17 NK Šoštanj : NK Šmartno 1928 0 : 7(0 : 3)
21.05.17 Zreče : NK Vojnik 0 : 4(0 : 2)
22.05.17 Dravinja B : NK Ljubno 2 : 7(1 : 3)
17. krog  28.05.17 
26.05.17 NK Ljubno : Zreče 5 : 0(1 : 0)
28.05.17 NK Vojnik : NK Šoštanj 1 : 3(1 : 2)
28.05.17 NK Šmartno 1928 : Rudar Velenje B 1 : 0(0 : 0)
28.05.17 ND Polzela : NK Vransko 4 : 2(2 : 1)
18. krog  04.06.17 
02.06.17 NK Vransko : NK Šmartno 1928 0 : 3(0 : 1)
04.06.17 Rudar Velenje B : NK Vojnik 5 : 0(2 : 0)
02.06.17 NK Šoštanj : NK Ljubno 5 : 1(1 : 1)
04.06.17 Zreče : Dravinja B 2 : 3(1 : 2)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje : Mons Claudius 0 : 1
Zreče : ŠD Videm 4 : 0
Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce 1 : 0
NK Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur 3 : 1
NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja 0 : 3
NK AjDAS Lenart : Kety EMMI Bistrica 1 : 2
NK Šampion : Pohorje 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan