Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 16. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Grbić Aleksandar NK Laško-Pivovar 7 0 0
Šolinc Alen Fosilum Šentjur 6 0 0
Kramarič Niko NK Rogaška Central cafe 6 0 0
Strmšnik Tilen Fosilum Šentjur 6 0 0
Golnar Eros Šmartno 1928 6 0 0
Špes Blaž NK Vojnik 6 3 0
Gubenšek Miha KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 0 0
Beltram Aljoša Fosilum Šentjur 5 0 0
Mikulić Andraž KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 0 0
Gajšek Denis NK Šmarje pri Jelšah 5 0 0
Križnik Sašo Šmartno 1928 5 0 0
Gobec Tomi NK Rogaška Central cafe 5 1 0
Lesjak Luka Fosilum Šentjur 4 0 0
Stropnik Rok NK Vojnik 4 0 0
Novak Patrik NK Rogaška Central cafe 4 0 0
Matoša Matic Fosilum Šentjur 4 0 0
Korošec Miha NK Šmarje pri Jelšah 4 0 0
Martinovič Alen Šmartno 1928 4 0 0
Pobežin Blaž NK Rogaška Central cafe 4 0 0
Podkrižnik Žiga Šmartno 1928 4 1 0
Memaj Ismet NK Vojnik 4 1 0
Peček Niko NK Šmarje pri Jelšah 4 1 0
Hrovat Alen Fosilum Šentjur 3 0 0
Korez Nik NK Šmarje pri Jelšah 3 0 0
Suljanović Edvin Šmartno 1928 3 0 0
Novak Aljaž NK Šmarje pri Jelšah 3 0 0
Gošek Gašper KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 0 0
Korže Patrik NK Rogaška Central cafe 3 0 0
Uršič Aljaž KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 0 0
Verdev Nejc Šmartno 1928 3 0 0
Turnšek Val Miha NK Rogaška Central cafe 3 2 0
Muratović Belmin NK Laško-Pivovar 3 2 2
Polak Matevž KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 0 0
Senica Žan Fosilum Šentjur 2 0 0
Knez Aljaž NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Marton Rok Šmartno 1928 2 0 0
Jovan Žiga NK Vojnik 2 0 0
Bytyqi Endi NK Laško-Pivovar 2 0 0
Frece Lovro NK Laško-Pivovar 2 0 0
Šegota Luka Fosilum Šentjur 2 0 0
Posteržin Rok KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 0 0
Kopušar Žan Šmartno 1928 2 0 0
Rogić Aleksandar Fosilum Šentjur 2 0 0
Rihter Nejc Fosilum Šentjur 2 0 0
Vodeb Marcel Fosilum Šentjur 2 0 0
Kodelič Jan NK Rogaška Central cafe 2 0 0
Gričar Nik NK Laško-Pivovar 2 0 0
Čakš Robert NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Milčevski Tim Samuel KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 1 0
Korez Andraž NK Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Toplak Kristjan NK Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Ravnak Anej Šmartno 1928 1 0 0
Bah David KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Pliberšek Timon NK Vojnik 1 0 0
Saramat Erion Šmartno 1928 1 0 0
Brlič Rocky NK Vojnik 1 0 0
Majer Lovro NK Rogaška Central cafe 1 0 0
Blatnik Miha NK Laško-Pivovar 1 0 0
Šalekar Matej NK Rogaška Central cafe 1 0 0
Dragić Gašper Šmartno 1928 1 0 0
Šolman Oto NK Rogaška Central cafe 1 0 0
Koštomaj Gašper NK Vojnik 1 0 0
Grlić Patrik Fosilum Šentjur 1 0 0
Rauter Vid NK Vojnik 1 0 0
Lihteneger Marsel Šmartno 1928 1 0 0
Vuzem Žan Šmartno 1928 1 0 0
Babić Antonio NK Laško-Pivovar 1 0 1
Bobik Jernej NK Vojnik 0 0 1
Čater Žan Fosilum Šentjur 0 0 1
Đurica Bogdan NK Laško-Pivovar 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan