Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šmartno 1928 13 11 1 1 35:10 34
2. Fosilum Šentjur 14 10 2 2 41:13 32
3. NK Rogaška Central cafe 13 6 2 5 31:26 20
4. NK Šmarje pri Jelšah 13 5 4 4 25:15 19
5. KNK Odred Kozje-NK Imeno 13 4 1 8 24:38 13
6. NK Laško-Pivovar 14 4 1 9 18:37 13
7. NK Vojnik 14 1 1 12 21:56 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
16. krog 22.04.17
NK Vojnik:Šmartno 1928 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Laško-Pivovar 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
15. krog 08.04.17
NK Laško-Pivovar:NK Vojnik 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška Central cafe:Fosilum Šentjur 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
14. krog 01.04.17
NK Rogaška Central cafe:NK Vojnik 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Šmartno 1928 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Fosilum Šentjur 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
13. krog 25.03.17
Šmartno 1928:NK Laško-Pivovar 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
12. krog 18.03.17
NK Rogaška Central cafe:Šmartno 1928 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Vojnik 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Laško-Pivovar 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 05.11.16
NK Laško-Pivovar:NK Rogaška Central cafe 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmartno 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Vojnik:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
10. krog 29.10.16
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Laško-Pivovar 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška Central cafe 2 : 2 (1:2) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šmartno 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
9. krog 22.10.16
NK Laško-Pivovar:Fosilum Šentjur 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Šmartno :NK Vojnik 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška Central cafe:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 15.10.16
NK Laško-Pivovar:NK Vojnik 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška Central cafe 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
7. krog 08.10.16
NK Šmartno :NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška Central cafe 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
6. krog 01.10.16
NK Šmarje pri Jelšah:Fosilum Šentjur 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Vojnik 6 : 4 (2 : 0) zapisnik
NK Laško-Pivovar:NK Šmartno 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
5. krog 24.09.16
NK Šmartno :NK Rogaška Central cafe 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Fosilum Šentjur 3 : 3 (2 : 0) zapisnik
NK Laško-Pivovar:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
4. krog 17.09.16
NK Šmarje pri Jelšah:NK Vojnik 9 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Rogaška Central cafe:NK Laško-Pivovar 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šmartno :KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 10.09.16
NK Šmartno :Fosilum Šentjur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Laško-Pivovar:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška Central cafe:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 03.09.16
Fosilum Šentjur:NK Laško-Pivovar 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Rogaška Central cafe 3 : 6 (1 : 4) zapisnik
NK Vojnik:NK Šmartno 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
1. krog 27.08.16
NK Vojnik:NK Laško-Pivovar 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška Central cafe:Fosilum Šentjur 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan