Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 22. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Kolšek Aljaž Šmartno 1928 24 0 0
Stolliqi Mergim Zreče 19 0 0
Stiplošek Žan NK Žalec 17 1 0
Janžek David NK Rogaška Coffee shop 16 3 0
Lukač Jan Šmartno 1928 13 0 0
Lampret Aleš NK Šmarje pri Jelšah 13 0 0
Turnšek Urh Fosilum Šentjur 13 3 0
Stolliqi Halil Zreče 12 0 0
Biruš Matija NK Rogaška Coffee shop 11 0 0
Lihič Anel NK Šoštanj 11 1 0
Pinter Žiga Fosilum Šentjur 11 0 2
Berk Alen NK Rogaška Coffee shop 10 0 0
Goršič Kevin NK Šampion 9 0 0
Golnar Eros Šmartno 1928 9 0 0
Korošec Matic NK Šmarje pri Jelšah 9 1 0
Rezar Aleksandro Fosilum Šentjur 7 0 0
Farčnik Gregor NK Žalec 7 0 0
Milutin Dejan Šmartno 1928 6 0 0
Žohar Urban NK Šampion 6 1 0
Košir Matic NK Šampion 5 0 0
Božič Luka NK Šampion 5 0 0
Zorin Žiga NK Šmarje pri Jelšah 5 0 0
Volf Lovro NK Šampion 5 0 0
Čakš Robert NK Šmarje pri Jelšah 5 0 0
Založnik Filip Šmartno 1928 5 3 0
Softić Mensur Kovinar Štore 4 0 0
Susuri Liridon NK Žalec 4 0 0
Jezernik Jan NK Žalec 4 0 0
Gaberšek Dejan NK Šmarje pri Jelšah 4 0 0
Dolžan Matija NK Žalec 4 1 0
Romih David NK Šmarje pri Jelšah 3 0 0
Pavič Kac Jan Šmartno 1928 3 0 0
Povalej Tilen NK Rogaška Coffee shop 3 0 0
Špacapan Miha NK Žalec 3 0 0
Majer Lovro NK Rogaška Coffee shop 3 0 0
Posteržin Rok KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 0 0
Kovačič Luka Fosilum Šentjur 3 0 0
Kamenšek Gal NK Šampion 3 0 0
Narat Rok KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 0 0
Zeljković Aleksandar NK Žalec 3 0 0
Gradišek Jan KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 0 0
Fišer Valentin NK Šampion 3 0 0
Babič Dominik NK Žalec 3 0 0
Krumpak Luka NK Šampion 3 0 0
Babajić Anes NK Šoštanj 3 1 0
Gajšek Anže NK Šmarje pri Jelšah 3 1 0
Čebular Staš NK Rogaška Coffee shop 2 0 0
Mandalović Husein NK Šampion 2 0 0
Gubenšek Klemen Kovinar Štore 2 0 0
Hadžimuratović Nedim NK Šoštanj 2 0 0
Gorjup Anže Zreče 2 0 0
Strmšnik Tilen Fosilum Šentjur 2 0 0
Belak-Vivod Nejc Zreče 2 0 0
Šramel Aljaž NK Šampion 2 0 0
Valant Simon Šmartno 1928 2 0 0
Verbič Florijan NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Lihić Amel NK Šoštanj 2 0 0
Bavrk Anel Zreče 2 0 0
Poboljšaj Anže NK Šampion 2 0 0
Šegota Luka Fosilum Šentjur 2 0 0
Krumpak Jan NK Šampion 2 0 0
Čugalj Jan NK Rogaška Coffee shop 2 0 0
Založnik Mitja Zreče 2 1 0
Štiglic Matic NK Šampion 2 1 0
Lončar Gašper NK Šmarje pri Jelšah 2 0 1
Novak Patrik NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Žula Matevž Kovinar Štore 1 0 0
Bah David KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Gubenšek Miha KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Uršič Aljaž KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Stvarnik Gregor Šmartno 1928 1 0 0
Zabukovnik Gal Šmartno 1928 1 0 0
Kunstič Klemen NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Vogrinc Primož Kovinar Štore 1 0 0
Kunej Staš KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Križnik Sašo Šmartno 1928 1 0 0
Korošec Miha NK Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Dobnik Daniel Šmartno 1928 1 0 0
Turnšek Luka NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Murič Eldin Kovinar Štore 1 0 0
Špegel Matija Šmartno 1928 1 0 0
Novak Aljaž NK Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Nikolič Rok Kovinar Štore 1 0 0
Romih Marko NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Rogl Aljaž NK Žalec 1 0 0
Tavčar Leonardo NK Šampion 1 0 0
Korez Primož NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Steblovnik Blaž NK Šampion 1 0 0
Hrovat Jan Zreče 1 0 0
Jazbec Tilen Šmartno 1928 1 0 0
Repas Lovro Kovinar Štore 1 0 0
Mlinar Jaka Fosilum Šentjur 1 0 0
Kolar Denis KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Kramarič Niko NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Dragić Gašper NK Šoštanj 1 0 0
Kveder Luka NK Žalec 1 0 0
Fiket Filip Fosilum Šentjur 1 0 0
Jankovič Darian NK Rogaška Coffee shop 1 0 0
Stojaković Jan NK Žalec 1 0 0
Vreže Žan NK Šampion 1 0 0
Vasić Luka NK Šampion 1 0 0
Dobrijević Žarko Kovinar Štore 1 0 0
Brković Dado Kovinar Štore 1 0 0
Marton Rok Šmartno 1928 1 0 0
Pezdevšek Nejc Fosilum Šentjur 1 0 0
Ferčec Jan NK Žalec 1 0 0
Zapušek Tim NK Žalec 1 0 0
Mikulić Andraž KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 0 0
Rihter Nejc Kovinar Štore 1 0 0
Jančar Filip NK Šampion 1 0 0
Podpečan Anže NK Žalec 1 0 0
Slapnik Tim NK Žalec 1 0 0
Stropnik Simon NK Žalec 1 0 0
Kamerički Andraž Šmartno 1928 1 1 0
Kodrin Aleš KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 1 0
Bosilj Andraž NK Šoštanj 1 0 1
Blatnjak Žiga Kovinar Štore 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan