Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šmartno 1928 18 17 1 0 70:8 52
2. NK Šmarje pri Jelšah 18 13 1 4 55:17 40
3. NK Rogaška Coffee shop 18 10 2 6 55:22 32
4. NK Šampion 18 10 1 7 55:31 31
5. NK Žalec 18 9 2 7 55:41 29
6. Fosilum Šentjur 18 8 2 8 35:44 26
7. Zreče 18 6 2 10 40:60 20
8. Kovinar Štore 18 5 3 10 14:40 18
9. NK Šoštanj 18 2 2 14 20:85 8
10. KNK Odred Kozje-NK Imeno 18 1 2 15 16:67 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
22. krog 28.05.17
NK Šampion:Kovinar Štore 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška Coffee shop 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:Šmartno 1928 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Zreče 4 : 3 (3 : 1) zapisnik
21. krog 21.05.17
Šmartno 1928:NK Žalec 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:NK Šoštanj 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Zreče:KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 3 (3 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
20. krog 14.05.17
NK Rogaška Coffee shop:NK Šampion 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Šmartno 1928 2 : 5 (0 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:Zreče 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Žalec 2 : 3 (2 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:Fosilum Šentjur 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
19. krog 07.05.17
NK Žalec:Fosilum Šentjur 7 : 3 (2 : 2) zapisnik
Zreče:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Šoštanj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
18. krog 03.05.17
NK Šoštanj:Fosilum Šentjur 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:Zreče 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Žalec 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:Šmartno 1928 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
17. krog 23.04.17
Zreče:NK Šampion 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Fosilum Šentjur:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Žalec:Kovinar Štore 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
16. krog 19.04.17
NK Šmarje pri Jelšah:NK Žalec 4 : 3 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:Šmartno 1928 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
15. krog 09.04.17
NK Žalec:NK Rogaška Coffee shop 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:NK Šampion 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:NK Šoštanj 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Kovinar Štore 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
14. krog 02.04.17
NK Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:Kovinar Štore 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:Fosilum Šentjur 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Žalec 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
13. krog 26.03.17
Kovinar Štore:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 8 (0 : 2) zapisnik
Šmartno 1928:Zreče 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šampion 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Rogaška Coffee shop 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
12. krog 19.03.17
NK Rogaška Coffee shop:Kovinar Štore 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Šampion:KNK Odred Kozje-NK Imeno 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Zreče:NK Žalec 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
11. krog 06.11.16
Kovinar Štore:NK Šampion 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:Fosilum Šentjur 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Šoštanj 11 : 0 (8 : 0) zapisnik
10. krog 30.10.16
NK Žalec:NK Šmartno 1928 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Zreče 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Šoštanj:NK Rogaška Coffee shop 0 : 10 (0 : 5) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
9. krog 23.10.16
Zreče:Kovinar Štore 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec:NK Šoštanj 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
NK Šmartno 1928:Fosilum Šentjur 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Rogaška Coffee shop 2 : 6 (0 : 5) zapisnik
8. krog 16.10.16
NK Šmarje pri Jelšah:Zreče 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmartno 1928 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Žalec 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Šampion 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
7. krog 09.10.16
NK Žalec:KNK Odred Kozje-NK Imeno 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Kovinar Štore 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šoštanj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:NK Rogaška Coffee shop 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
6. krog 02.10.16
Kovinar Štore:NK Žalec 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:Zreče 5 : 3 (1 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Fosilum Šentjur 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šmartno 1928 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
5. krog 25.09.16
Fosilum Šentjur:Kovinar Štore 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šoštanj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Rogaška Coffee shop 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 18.09.16
Kovinar Štore:KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Fosilum Šentjur 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:Zreče 2 : 8 (1 : 4) zapisnik
NK Šampion:NK Šmartno 1928 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:NK Žalec 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
3. krog 11.09.16
Kovinar Štore:NK Šoštanj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Šampion 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška Coffee shop 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
2. krog 04.09.16
Zreče:NK Šmartno 1928 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Kovinar Štore 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:Fosilum Šentjur 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Rogaška Coffee shop:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 28.08.16
Kovinar Štore:NK Rogaška Coffee shop 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:Zreče 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šampion 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šoštanj 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan