Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  26.08.18 
26.08.18 ND Dravinja A : NK Rogaška 1 : 2(1 : 0)
12.09.18 NK Šmartno 1928 : NK Brežice 1919 A 2 : 6(1 : 3)
26.08.18 Rudar Velenje A : ND Mozirje A 6 : 0(6 : 0)
26.08.18 NŠ NK Krško A : Fosilum Šentjur 19 : 2(19 : 2)
05.09.18 NK Šampion : NK Žalec A 4 : 0(3 : 0)
2. krog  02.09.18 
02.09.18 Fosilum Šentjur : NK Šampion 0 : 2(0 : 1)
02.09.18 ND Mozirje A : NŠ NK Krško A 2 : 6(1 : 4)
02.09.18 NK Brežice 1919 A : Rudar Velenje A 0 : 2(0 : 0)
02.09.18 NK Rogaška : NK Šmartno 1928 3 : 1(1 : 0)
02.09.18 NK Celje A : ND Dravinja A 5 : 0(1 : 0)
3. krog  09.09.18 
26.09.18 NK Šmartno 1928 : NK Celje A 0 : 4(0 : 4)
09.09.18 Rudar Velenje A : NK Rogaška 4 : 1(0 : 0)
11.09.18 NŠ NK Krško A : NK Brežice 1919 A 7 : 0(5 : 0)
09.09.18 NK Šampion : ND Mozirje A 1 : 4(1 : 1)
09.09.18 NK Žalec A : Fosilum Šentjur 3 : 0(0 : 0)
4. krog  16.09.18 
16.09.18 ND Mozirje A : NK Žalec A 2 : 2(1 : 1)
15.09.18 NK Brežice 1919 A : NK Šampion 4 : 2(1 : 1)
16.09.18 NK Rogaška : NŠ NK Krško A 0 : 5(0 : 2)
16.09.18 NK Celje A : Rudar Velenje A 0 : 3(0 : 1)
16.09.18 ND Dravinja A : NK Šmartno 1928 4 : 1(0 : 1)
5. krog  23.09.18 
23.09.18 Rudar Velenje A : ND Dravinja A 5 : 0(4 : 0)
23.09.18 NŠ NK Krško A : NK Celje A 1 : 1(0 : 0)
25.09.18 NK Šampion : NK Rogaška 0 : 1(0 : 1)
23.09.18 NK Žalec A : NK Brežice 1919 A 0 : 4(0 : 1)
04.10.18 Fosilum Šentjur : ND Mozirje A 0 : 7(0 : 1)
6. krog  30.09.18 
30.09.18 NK Brežice 1919 A : Fosilum Šentjur 7 : 0(4 : 0)
30.09.18 NK Rogaška : NK Žalec A 1 : 0(0 : 0)
30.09.18 NK Celje A : NK Šampion 4 : 0(1 : 0)
02.10.18 ND Dravinja A : NŠ NK Krško A 2 : 13(1 : 4)
30.09.18 NK Šmartno 1928 : Rudar Velenje A 0 : 18(0 : 8)
7. krog  07.10.18 
07.10.18 NŠ NK Krško A : NK Šmartno 1928 10 : 0(5 : 0)
10.10.18 NK Šampion : ND Dravinja A 1 : 3(0 : 0)
07.10.18 NK Žalec A : NK Celje A 0 : 3(0 : 1)
07.10.18 Fosilum Šentjur : NK Rogaška 1 : 6(1 : 2)
07.10.18 ND Mozirje A : NK Brežice 1919 A 4 : 4(3 : 3)
8. krog  14.10.18 
17.10.18 NK Rogaška : ND Mozirje A 2 : 3(1 : 1)
13.10.18 Fosilum Šentjur : NK Celje A 0 : 9(0 : 5)
14.10.18 ND Dravinja A : NK Žalec A 1 : 1(1 : 0)
14.10.18 NK Šmartno 1928 : NK Šampion 1 : 8(0 : 4)
12.11.18 Rudar Velenje A : NŠ NK Krško A 3 : 2(1 : 0)
9. krog  21.10.18 
21.10.18 NK Šampion : Rudar Velenje A 0 : 11(0 : 5)
21.10.18 NK Žalec A : NK Šmartno 1928 6 : 0(2 : 0)
21.10.18 Fosilum Šentjur : ND Dravinja A 2 : 6(0 : 2)
21.10.18 ND Mozirje A : NK Celje A 3 : 5(1 : 3)
21.10.18 NK Brežice 1919 A : NK Rogaška 2 : 1(0 : 0)
10. krog  28.10.18 
28.10.18 NK Celje A : NK Brežice 1919 A 0 : 3(0 : 2)
24.10.18 ND Dravinja A : ND Mozirje A 0 : 4(0 : 1)
10.11.18 NK Šmartno 1928 : Fosilum Šentjur 7 : 0(4 : 0)
25.10.18 Rudar Velenje A : NK Žalec A 12 : 0(6 : 0)
28.10.18 NŠ NK Krško A : NK Šampion 4 : 0(1 : 0)
11. krog  04.11.18 
08.11.18 NK Žalec A : NŠ NK Krško A 0 : 6(0 : 3)
07.11.18 Fosilum Šentjur : Rudar Velenje A 0 : 8(0 : 5)
06.11.18 ND Mozirje A : NK Šmartno 1928 4 : 2(3 : 0)
10.11.18 NK Brežice 1919 A : ND Dravinja A 5 : 0(4 : 0)
07.11.18 NK Rogaška : NK Celje A 2 : 4(1 : 1)
12. krog  17.03.19 
17.03.19 NK Rogaška : ND Dravinja A
17.03.19 NK Brežice 1919 A : NK Šmartno 1928
17.03.19 ND Mozirje A : Rudar Velenje A
17.03.19 Fosilum Šentjur : NŠ NK Krško A
17.03.19 NK Žalec A : NK Šampion
13. krog  24.03.19 
24.03.19 NK Šampion : Fosilum Šentjur
24.03.19 NŠ NK Krško A : ND Mozirje A
24.03.19 Rudar Velenje A : NK Brežice 1919 A
24.03.19 NK Šmartno 1928 : NK Rogaška
24.03.19 ND Dravinja A : NK Celje A
14. krog  31.03.19 
31.03.19 NK Celje A : NK Šmartno 1928
31.03.19 NK Rogaška : Rudar Velenje A
31.03.19 NK Brežice 1919 A : NŠ NK Krško A
31.03.19 ND Mozirje A : NK Šampion
31.03.19 Fosilum Šentjur : NK Žalec A
15. krog  07.04.19 
07.04.19 NK Žalec A : ND Mozirje A
07.04.19 NK Šampion : NK Brežice 1919 A
07.04.19 NŠ NK Krško A : NK Rogaška
07.04.19 Rudar Velenje A : NK Celje A
07.04.19 NK Šmartno 1928 : ND Dravinja A
16. krog  14.04.19 
14.04.19 ND Dravinja A : Rudar Velenje A
14.04.19 NK Celje A : NŠ NK Krško A
14.04.19 NK Rogaška : NK Šampion
14.04.19 NK Brežice 1919 A : NK Žalec A
14.04.19 ND Mozirje A : Fosilum Šentjur
17. krog  28.04.19 
28.04.19 Fosilum Šentjur : NK Brežice 1919 A
28.04.19 NK Žalec A : NK Rogaška
28.04.19 NK Šampion : NK Celje A
28.04.19 NŠ NK Krško A : ND Dravinja A
28.04.19 Rudar Velenje A : NK Šmartno 1928
18. krog  05.05.19 
05.05.19 NK Šmartno 1928 : NŠ NK Krško A
05.05.19 ND Dravinja A : NK Šampion
05.05.19 NK Celje A : NK Žalec A
05.05.19 NK Rogaška : Fosilum Šentjur
05.05.19 NK Brežice 1919 A : ND Mozirje A
19. krog  12.05.19 
12.05.19 ND Mozirje A : NK Rogaška
12.05.19 NK Celje A : Fosilum Šentjur
12.05.19 NK Žalec A : ND Dravinja A
12.05.19 NK Šampion : NK Šmartno 1928
12.05.19 NŠ NK Krško A : Rudar Velenje A
20. krog  19.05.19 
19.05.19 Rudar Velenje A : NK Šampion
19.05.19 NK Šmartno 1928 : NK Žalec A
19.05.19 ND Dravinja A : Fosilum Šentjur
19.05.19 NK Celje A : ND Mozirje A
19.05.19 NK Rogaška : NK Brežice 1919 A
21. krog  26.05.19 
26.05.19 NK Brežice 1919 A : NK Celje A
26.05.19 ND Mozirje A : ND Dravinja A
26.05.19 Fosilum Šentjur : NK Šmartno 1928
26.05.19 NK Žalec A : Rudar Velenje A
26.05.19 NK Šampion : NŠ NK Krško A
22. krog  02.06.19 
02.06.19 NŠ NK Krško A : NK Žalec A
02.06.19 Rudar Velenje A : Fosilum Šentjur
02.06.19 NK Šmartno 1928 : ND Mozirje A
02.06.19 ND Dravinja A : NK Brežice 1919 A
02.06.19 NK Celje A : NK Rogaška
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan