Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  19.08.18 
19.08.18 NK Kety Emmi Bistrica : NK MB Tabor 3 : 4(0 : 2)
26.09.18 ONŠ Hajdina : NK Brežice 1919 2 : 3(2 : 2)
19.08.18 NK Vipoll Veržej : NŠ Dravograd 0 : 0(0 : 0)
18.08.18 Rudar Velenje : NK Gummimiral Jarenina 6 : 0(4 : 0)
18.08.18 NK Šampion : Nafta 1903 1 : 3(1 : 1)
2. krog  26.08.18 
25.08.18 NK MB Tabor : Nafta 1903 1 : 2(0 : 2)
25.08.18 NK Gummimiral Jarenina : NK Šampion 1 : 6(1 : 2)
10.10.18 NŠ Dravograd : Rudar Velenje 0 : 9(0 : 6)
25.08.18 NK Brežice 1919 : NK Vipoll Veržej 3 : 2(2 : 1)
12.09.18 NK Kety Emmi Bistrica : ONŠ Hajdina 7 : 3(5 : 1)
3. krog  02.09.18 
02.09.18 ONŠ Hajdina : NK MB Tabor 1 : 3(0 : 1)
02.09.18 NK Vipoll Veržej : NK Kety Emmi Bistrica 2 : 2(1 : 0)
22.08.18 Rudar Velenje : NK Brežice 1919 7 : 0(4 : 0)
17.10.18 NK Šampion : NŠ Dravograd 5 : 1(3 : 0)
01.09.18 Nafta 1903 : NK Gummimiral Jarenina 3 : 0(1 : 0)
4. krog  05.09.18 
05.09.18 NK MB Tabor : NK Gummimiral Jarenina 3 : 0(1 : 0)
05.09.18 NŠ Dravograd : Nafta 1903 2 : 2(1 : 0)
12.09.18 NK Brežice 1919 : NK Šampion 1 : 6(0 : 1)
05.09.18 NK Kety Emmi Bistrica : Rudar Velenje 1 : 2(0 : 1)
05.09.18 ONŠ Hajdina : NK Vipoll Veržej 4 : 2(1 : 1)
5. krog  09.09.18 
09.09.18 NK Vipoll Veržej : NK MB Tabor 1 : 2(1 : 1)
08.09.18 Rudar Velenje : ONŠ Hajdina 10 : 0(7 : 0)
09.09.18 NK Šampion : NK Kety Emmi Bistrica 0 : 2(0 : 1)
08.09.18 Nafta 1903 : NK Brežice 1919 2 : 1(1 : 1)
08.09.18 NK Gummimiral Jarenina : NŠ Dravograd 0 : 0(0 : 0)
6. krog  16.09.18 
15.09.18 NK MB Tabor : NŠ Dravograd 3 : 0(1 : 0)
16.09.18 NK Brežice 1919 : NK Gummimiral Jarenina 2 : 1(1 : 0)
16.09.18 NK Kety Emmi Bistrica : Nafta 1903 1 : 1(0 : 0)
16.09.18 ONŠ Hajdina : NK Šampion 0 : 2(0 : 1)
16.09.18 NK Vipoll Veržej : Rudar Velenje 0 : 2(0 : 1)
7. krog  23.09.18 
07.11.18 Rudar Velenje : NK MB Tabor 3 : 1(2 : 0)
22.09.18 NK Šampion : NK Vipoll Veržej 2 : 1(1 : 1)
22.09.18 Nafta 1903 : ONŠ Hajdina 3 : 1(0 : 1)
10.10.18 NK Gummimiral Jarenina : NK Kety Emmi Bistrica 0 : 3(0 : 1)
23.09.18 NŠ Dravograd : NK Brežice 1919 3 : 1(1 : 1)
8. krog  30.09.18 
03.10.18 NK MB Tabor : NK Brežice 1919 2 : 0(0 : 0)
03.10.18 NK Kety Emmi Bistrica : NŠ Dravograd 5 : 1(2 : 0)
24.10.18 ONŠ Hajdina : NK Gummimiral Jarenina 1 : 3(0 : 1)
30.09.18 NK Vipoll Veržej : Nafta 1903 0 : 2(0 : 2)
29.09.18 Rudar Velenje : NK Šampion 1 : 1(0 : 1)
9. krog  07.10.18 
06.10.18 NK Šampion : NK MB Tabor 1 : 1(1 : 0)
06.10.18 Nafta 1903 : Rudar Velenje 0 : 4(0 : 2)
06.10.18 NK Gummimiral Jarenina : NK Vipoll Veržej 0 : 3(0 : 0)
07.10.18 NŠ Dravograd : ONŠ Hajdina 0 : 3(0 : 1)
07.10.18 NK Brežice 1919 : NK Kety Emmi Bistrica 1 : 1(0 : 0)
10. krog  14.10.18 
13.10.18 NK MB Tabor : NK Kety Emmi Bistrica 3 : 3(1 : 3)
14.10.18 NK Brežice 1919 : ONŠ Hajdina 2 : 1(0 : 1)
14.10.18 NŠ Dravograd : NK Vipoll Veržej 1 : 1(1 : 1)
13.10.18 NK Gummimiral Jarenina : Rudar Velenje 0 : 7(0 : 3)
13.10.18 Nafta 1903 : NK Šampion 0 : 5(0 : 3)
11. krog  21.10.18 
20.10.18 Nafta 1903 : NK MB Tabor 3 : 3(0 : 2)
21.10.18 NK Šampion : NK Gummimiral Jarenina 2 : 1(0 : 1)
20.10.18 Rudar Velenje : NŠ Dravograd 8 : 1(3 : 1)
21.10.18 NK Vipoll Veržej : NK Brežice 1919 2 : 3(1 : 0)
21.10.18 ONŠ Hajdina : NK Kety Emmi Bistrica 0 : 1(0 : 0)
12. krog  28.10.18 
27.10.18 NK MB Tabor : ONŠ Hajdina 2 : 0(1 : 0)
28.10.18 NK Kety Emmi Bistrica : NK Vipoll Veržej 4 : 1(3 : 1)
28.10.18 NK Brežice 1919 : Rudar Velenje 0 : 6(0 : 3)
28.10.18 NŠ Dravograd : NK Šampion 0 : 3(0 : 0)
27.10.18 NK Gummimiral Jarenina : Nafta 1903 1 : 6(0 : 2)
13. krog  31.10.18 
31.10.18 NK Gummimiral Jarenina : NK MB Tabor 0 : 2(0 : 1)
31.10.18 Nafta 1903 : NŠ Dravograd 3 : 0(2 : 0)
31.10.18 NK Šampion : NK Brežice 1919 8 : 2(4 : 1)
21.11.18 Rudar Velenje : NK Kety Emmi Bistrica
31.10.18 NK Vipoll Veržej : ONŠ Hajdina 2 : 2(1 : 1)
14. krog  04.11.18 
03.11.18 NK MB Tabor : NK Vipoll Veržej 2 : 1(0 : 0)
04.11.18 ONŠ Hajdina : Rudar Velenje 0 : 3(0 : 2)
04.11.18 NK Kety Emmi Bistrica : NK Šampion 0 : 1(0 : 1)
04.11.18 NK Brežice 1919 : Nafta 1903 2 : 1(2 : 0)
04.11.18 NŠ Dravograd : NK Gummimiral Jarenina 4 : 1(0 : 0)
15. krog  11.11.18 
11.11.18 NŠ Dravograd : NK MB Tabor 1 : 5(0 : 1)
11.11.18 NK Gummimiral Jarenina : NK Brežice 1919 4 : 1(2 : 1)
10.11.18 Nafta 1903 : NK Kety Emmi Bistrica 2 : 3(0 : 1)
10.11.18 NK Šampion : ONŠ Hajdina 4 : 0(3 : 0)
10.11.18 Rudar Velenje : NK Vipoll Veržej 7 : 0(3 : 0)
16. krog  18.11.18 
17.11.18 NK MB Tabor : Rudar Velenje
17.11.18 NK Vipoll Veržej : NK Šampion
18.11.18 ONŠ Hajdina : Nafta 1903
18.11.18 NK Kety Emmi Bistrica : NK Gummimiral Jarenina
18.11.18 NK Brežice 1919 : NŠ Dravograd
17. krog  17.03.19 
17.03.19 NK Brežice 1919 : NK MB Tabor
17.03.19 NŠ Dravograd : NK Kety Emmi Bistrica
16.03.19 NK Gummimiral Jarenina : ONŠ Hajdina
16.03.19 Nafta 1903 : NK Vipoll Veržej
17.03.19 NK Šampion : Rudar Velenje
18. krog  24.03.19 
23.03.19 NK MB Tabor : NK Šampion
23.03.19 Rudar Velenje : Nafta 1903
24.03.19 NK Vipoll Veržej : NK Gummimiral Jarenina
24.03.19 ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd
24.03.19 NK Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919
19. krog  31.03.19 
31.03.19 1 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
31.03.19 2 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
31.03.19 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
31.03.19 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
31.03.19 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
20. krog  07.04.19 
07.04.19 5 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
07.04.19 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
07.04.19 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
07.04.19 8 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
07.04.19 9 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
21. krog  14.04.19 
14.04.19 10 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
14.04.19 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
14.04.19 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
14.04.19 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
14.04.19 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
22. krog  20.04.19 
20.04.19 4 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
20.04.19 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
20.04.19 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
20.04.19 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
20.04.19 8 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
23. krog  28.04.19 
28.04.19 10 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
28.04.19 9 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
28.04.19 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
28.04.19 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
28.04.19 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
24. krog  05.05.19 
05.05.19 3 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
05.05.19 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
05.05.19 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
05.05.19 6 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
05.05.19 7 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
25. krog  12.05.19 
12.05.19 10 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
12.05.19 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
12.05.19 9 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
12.05.19 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
12.05.19 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
26. krog  19.05.19 
19.05.19 2 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
19.05.19 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
19.05.19 4 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
19.05.19 5 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
19.05.19 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
27. krog  26.05.19 
26.05.19 10 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
26.05.19 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
26.05.19 8 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
26.05.19 9 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
26.05.19 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan