Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 27. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Grobelnik Gal NK Šampion 27 1 0
Plešnik Vid Rudar Velenje 23 2 0
Lupret Dalibor NK Šampion 18 0 0
Predikaka Gregor ONŠ Hajdina 18 1 0
Vošnjak Amadej Rudar Velenje 16 0 0
Krošelj Nik Martin NK Brežice 1919 16 3 0
Koren Minas NK MB Tabor 14 2 0
Savić Nikola NK MB Tabor 12 1 0
Weiss Tadej NK MB Tabor 11 0 0
Jager Nejc NK Gummimiral Jarenina 11 0 0
Vezaj Ardit Rudar Velenje 11 0 0
Buljubašić Faris Rudar Velenje 10 0 0
Paradiž Vid NŠ Dravograd 10 0 0
Jovan Gašper Rudar Velenje 10 0 0
Godec Miha NK Kety emmi Bistrica 9 0 0
Drk Dominik Nafta 1903 9 0 0
Kovačič Aljaž NK Kety emmi Bistrica 9 0 0
Bistrović Leonardo Nafta 1903 9 0 0
Lipec Urban NK Brežice 1919 9 1 0
Bislimaj Mirsad NK Kety emmi Bistrica 8 0 0
Pernek Aljaž NK MB Tabor 7 0 0
Berden Tilen NK Vipoll Veržej 7 0 0
Fašing Žiga Rudar Velenje 7 0 0
Kapun Enej NK Kety emmi Bistrica 7 1 0
Vošnjak Adam Rudar Velenje 7 1 0
Kitek Cene Rudar Velenje 7 4 0
Kranjec Marsel NK Vipoll Veržej 6 0 0
Blazinšek Sven NK Brežice 1919 6 0 0
Zrna Karlo Nafta 1903 6 0 0
Šabani Asrit NK Kety emmi Bistrica 6 0 0
Udovč Tilen Rudar Velenje 6 1 0
Ferk Jan NŠ Dravograd 6 1 0
Nikl Niki NK Gummimiral Jarenina 6 3 0
Očko Nik NK Kety emmi Bistrica 5 0 0
Trost Žan NK Vipoll Veržej 5 0 0
Tabaković Ali Rudar Velenje 5 0 0
Biharvari Roland Nafta 1903 5 0 0
Hervol Jaka NK Brežice 1919 5 1 0
Pavšič Sašo Nafta 1903 5 4 0
Gjergjek Tadej NK Vipoll Veržej 4 0 0
Gašpar Žiga ONŠ Hajdina 4 0 0
Poberžnik Ven NŠ Dravograd 4 0 0
Martinovič Alen Rudar Velenje 4 0 0
Smodej Lan NK Gummimiral Jarenina 4 0 0
Munda Gašper NK MB Tabor 4 0 0
Šeliga Domen ONŠ Hajdina 4 0 0
Pribožič Mihael NK Brežice 1919 4 0 0
Krumpak Jan Rudar Velenje 4 0 0
Lipavšek Kristian ONŠ Hajdina 4 1 0
Poklečki Žiga NK Šampion 4 1 0
Barbarič Niko NK Vipoll Veržej 4 3 0
Rakar Michael NK Šampion 3 0 0
Imeri Harbin ONŠ Hajdina 3 0 0
Šlamberger Matic ONŠ Hajdina 3 0 0
Lahe Korošec Neal NK Kety emmi Bistrica 3 0 0
Brunec Bine NK Vipoll Veržej 3 0 0
Videčnik Aleš Rudar Velenje 3 0 0
Turinek Tim Rudar Velenje 3 0 0
Petkovič Jan NK Šampion 3 1 0
Rožič Alen NK Šampion 2 0 0
Klajnšek Grajžl Rok NK Šampion 2 0 0
Šabotić Ferid NK MB Tabor 2 0 0
Korošec Matija NK MB Tabor 2 0 0
Zelko Žiga Nafta 1903 2 0 0
Strah David Nafta 1903 2 0 0
Gluk Grega NK MB Tabor 2 0 0
Pristovnik Aljaž NK Kety emmi Bistrica 2 0 0
Simonič Miha NK Gummimiral Jarenina 2 0 0
Skralovnik Anže NŠ Dravograd 2 0 0
Tomašić Tomislav Nafta 1903 2 0 0
Šupljika Mateo Nafta 1903 2 0 0
Vidmar Primož NK Brežice 1919 2 0 0
Kirić Stjepan Nafta 1903 2 0 0
Cinac Anes Rudar Velenje 2 0 0
Rožman Nik NK Brežice 1919 2 0 0
Svenšek Jure NK Kety emmi Bistrica 2 0 0
Jelen Urban NK Kety emmi Bistrica 2 0 0
Žižek Luka NK Gummimiral Jarenina 2 0 0
Korpar Žiga Rudar Velenje 2 0 0
Brunec Blaž NK Vipoll Veržej 2 0 0
Gradišnik Nino NK MB Tabor 2 0 0
Vreže Žan NK Šampion 2 0 0
Kenda Luka NK Kety emmi Bistrica 2 0 0
Keranović Alen NK MB Tabor 2 0 0
Djerdji Pavše Leon Rudar Velenje 2 0 0
Puhner Jan NK Kety emmi Bistrica 2 0 0
Glažer Blaž NŠ Dravograd 2 0 0
Strmšnik Tilen NK Šampion 2 1 0
Kmetič Gregor NK Brežice 1919 2 1 0
Hedl Alen NŠ Dravograd 1 0 0
Kepe Tihomir Nafta 1903 1 0 0
Brežnik Urh NK Šampion 1 0 0
Štaman Amadej Nafta 1903 1 0 0
Kramer Nik NK Šampion 1 0 0
Čeh Rok ONŠ Hajdina 1 0 0
Cvikl Aljaž ONŠ Hajdina 1 0 0
Novak Žan NK MB Tabor 1 0 0
Žnidar Koprivnik Jan NK Šampion 1 0 0
Hozjan Gašper NK Vipoll Veržej 1 0 0
Roj Tibor NK Kety emmi Bistrica 1 0 0
Križnik Sašo NK Šampion 1 0 0
Celcer Žiga NK Gummimiral Jarenina 1 0 0
Lovenjak Mitja NK Vipoll Veržej 1 0 0
Macerl Rožle NK Šampion 1 0 0
Šauperl Timotej NK Gummimiral Jarenina 1 0 0
Janžekovič Miha NK Gummimiral Jarenina 1 0 0
Novak David Nafta 1903 1 0 0
Galof Val NK Vipoll Veržej 1 0 0
Hudoklin Luka NK Brežice 1919 1 0 0
Nose Aljaž NK Brežice 1919 1 0 0
Sakač Leon Nafta 1903 1 0 0
Breznik Julian NK Kety emmi Bistrica 1 0 0
Pušnik Bine NK MB Tabor 1 0 0
Jelen Luka NK Šampion 1 0 0
Demiri Bekim ONŠ Hajdina 1 0 0
Berden David Nafta 1903 1 0 0
Zlatoper Dobrijević Filip NK Gummimiral Jarenina 1 0 0
Blagus Jakov Nafta 1903 1 0 0
Ritlop Marcel NK Vipoll Veržej 1 0 0
Šimunjak Manuel NK Brežice 1919 1 0 0
Zupanc Andraž NK Šampion 1 0 0
Kompan Adam NK Brežice 1919 1 0 0
Karabatić Jakov NK Brežice 1919 1 0 0
Hozjan Marko ONŠ Hajdina 1 0 0
Magyar Mihael Nafta 1903 1 0 0
Rec Angelo Timotej NK Gummimiral Jarenina 1 0 0
Božijak Aleš NK Šampion 1 0 0
Bernardis Jaka Rudar Velenje 1 0 0
Lazar Jure NK Gummimiral Jarenina 1 1 0
Magdič Domen NK Vipoll Veržej 1 0 1
Fanedl Aljaž NK Gummimiral Jarenina 1 1 1
Izak Anže NŠ Dravograd 0 0 1
Titovšek Denis NK Šampion 0 0 1
Medvoz Domen NŠ Dravograd 0 0 1
Fišer Valentin NK Šampion 0 0 1
Žuraj Luka NK MB Tabor 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
21. krog 25.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan