Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U10  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  09.09.17 
09.09.17 NK Celje : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
09.09.17 NK Šampion : NŠ NK Krško 0 : 0(0 : 0)
2. krog  16.09.17 
16.09.17 NK Brežice 1919 : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
16.09.17 NK Celje : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
3. krog  23.09.17 
23.09.17 NK Šampion : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
23.09.17 NŠ NK Krško : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
4. krog  30.09.17 
30.09.17 Dravinja : NŠ NK Krško 0 : 0(0 : 0)
30.09.17 NK Celje : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
5. krog  07.10.17 
07.10.17 NŠ NK Krško : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
08.10.17 NK Brežice 1919 : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
6. krog  14.10.17 
14.10.17 NK Brežice 1919 : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
14.10.17 NŠ NK Krško : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
7. krog  21.10.17 
21.10.17 NK Šampion : NK Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
21.10.17 Dravinja : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
8. krog  28.10.17 
28.10.17 Dravinja : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
08.11.17 NK Brežice 1919 : NŠ NK Krško 0 : 0(0 : 0)
9. krog  07.04.18 
07.04.18 NŠ NK Krško : Dravinja
07.04.18 NK Šampion : NK Celje
10. krog  14.04.18 
14.04.18 NK Celje : NŠ NK Krško
14.04.18 Dravinja : NK Brežice 1919
11. krog  21.04.18 
21.04.18 NK Celje : NK Brežice 1919
21.04.18 NK Šampion : NŠ NK Krško
12. krog  05.05.18 
05.05.18 NK Brežice 1919 : NK Šampion
05.05.18 Dravinja : NK Celje
13. krog  12.05.18 
12.05.18 NK Šampion : Dravinja
12.05.18 NŠ NK Krško : NK Brežice 1919
14. krog  19.05.18 
19.05.18 Dravinja : NŠ NK Krško
19.05.18 NK Celje : NK Šampion
15. krog  26.05.18 
26.05.18 NŠ NK Krško : NK Celje
26.05.18 NK Brežice 1919 : Dravinja
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan