Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  09.09.17 
09.09.17 NK Vojnik (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) 0 : 0(0 : 0)
09.09.17 Mons Claudius (1) : NK Hrastnik (1) 0:0(0:0)
09.09.17 NK.Laško-Thermana (1) : NK Športikum Sevnica (1) 0 : 0(0 : 0)
2. krog  16.09.17 
16.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : NK Športikum Sevnica (1) 0 : 0(0 : 0)
16.09.17 Mons Claudius (1) : NK.Laško-Thermana (1) 0 : 0(0 : 0)
16.09.17 NK Vojnik (1) : NK Hrastnik (1) 0 : 0(0 : 0)
3. krog  23.09.17 
23.09.17 NK Hrastnik (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) 0 : 0(0 : 0)
23.09.17 NK.Laško-Thermana (1) : NK Vojnik (1) 0 : 0(0 : 0)
23.09.17 NK Športikum Sevnica (1) : Mons Claudius (1) 0 : 0(0 : 0)
4. krog  30.09.17 
30.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : Mons Claudius (1) 0 : 0(0 : 0)
30.09.17 NK Vojnik (1) : NK Športikum Sevnica (1) 0 : 0(0 : 0)
30.09.17 NK Hrastnik (1) : NK.Laško-Thermana (1) 0 : 0(0 : 0)
5. krog  07.10.17 
07.10.17 NK.Laško-Thermana (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) 0 : 0(0 : 0)
07.10.17 NK Športikum Sevnica (1) : NK Hrastnik (1) 0 : 0(0 : 0)
08.10.17 Mons Claudius (1) : NK Vojnik (1) 0 : 0(0 : 0)
6. krog  14.10.17 
14.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : NK Vojnik (1) 0 : 0(0 : 0)
14.10.17 NK Hrastnik (1) : Mons Claudius (1) 0 : 0(0 : 0)
14.10.17 NK Športikum Sevnica (1) : NK.Laško-Thermana (1) 0 : 0(0 : 0)
7. krog  21.10.17 
23.10.17 NK Športikum Sevnica (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1)
21.10.17 NK.Laško-Thermana (1) : Mons Claudius (1) 0 : 0(0 : 0)
21.10.17 NK Hrastnik (1) : NK Vojnik (1) 0 : 0(0 : 0)
8. krog  28.10.17 
28.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : NK Hrastnik (1)
28.10.17 NK Vojnik (1) : NK.Laško-Thermana (1)
28.10.17 Mons Claudius (1) : NK Športikum Sevnica (1)
9. krog  07.04.18 
07.04.18 Mons Claudius (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1)
07.04.18 NK Športikum Sevnica (1) : NK Vojnik (1)
07.04.18 NK.Laško-Thermana (1) : NK Hrastnik (1)
10. krog  14.04.18 
14.04.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : NK.Laško-Thermana (1)
14.04.18 NK Hrastnik (1) : NK Športikum Sevnica (1)
14.04.18 NK Vojnik (1) : Mons Claudius (1)
11. krog  21.04.18 
21.04.18 NK Vojnik (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1)
21.04.18 NK Hrastnik (1) : Mons Claudius (1)
21.04.18 NK.Laško-Thermana (1) : NK Športikum Sevnica (1)
12. krog  05.05.18 
05.05.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : NK Športikum Sevnica (1)
05.05.18 Mons Claudius (1) : NK.Laško-Thermana (1)
05.05.18 NK Vojnik (1) : NK Hrastnik (1)
13. krog  12.05.18 
12.05.18 NK Hrastnik (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1)
12.05.18 NK.Laško-Thermana (1) : NK Vojnik (1)
12.05.18 NK Športikum Sevnica (1) : Mons Claudius (1)
14. krog  19.05.18 
19.05.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno (1) : Mons Claudius (1)
19.05.18 NK Vojnik (1) : NK Športikum Sevnica (1)
19.05.18 NK Hrastnik (1) : NK.Laško-Thermana (1)
15. krog  26.05.18 
26.05.18 NK.Laško-Thermana (1) : KNK Odred Kozje - NK Imeno (1)
26.05.18 NK Športikum Sevnica (1) : NK Hrastnik (1)
26.05.18 Mons Claudius (1) : NK Vojnik (1)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan