Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.17 
03.09.17 NK Žalec B : Dravinja B 3 : 2(2 : 1)
03.09.17 Zreče : NK Vojnik 2 : 2(0 : 1)
03.09.17 NK Ljubno ob Savinji : Rudar Velenje B 3 : 3(1 : 2)
03.09.17 ND Polzela : NK Šoštanj 5 : 4(2 : 1)
03.09.17 NK Vransko : ND Mozirje B 7 : 1(2 : 0)
2. krog  10.09.17 
10.09.17 Dravinja B : ND Mozirje B 9 : 3(4 : 0)
10.09.17 NK Šoštanj : NK Vransko 8 : 2(2 : 0)
10.09.17 Rudar Velenje B : ND Polzela 3 : 3(3 : 2)
10.09.17 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji 2 : 2(0 : 1)
10.09.17 NK Žalec B : Zreče 8 : 3(2 : 0)
3. krog  17.09.17 
10.10.17 Dravinja B : Zreče 4 : 0(0 : 0)
17.09.17 NK Ljubno ob Savinji : NK Žalec B 3 : 0(2 : 0)
05.11.17 ND Polzela : NK Vojnik 8 : 1(3 : 1)
11.10.17 NK Vransko : Rudar Velenje B 1 : 9(1 : 6)
17.09.17 ND Mozirje B : NK Šoštanj 4 : 5(1 : 2)
4. krog  24.09.17 
23.09.17 Dravinja B : NK Šoštanj 0 : 11(0 : 5)
24.09.17 Rudar Velenje B : ND Mozirje B 11 : 0(7 : 0)
24.09.17 NK Vojnik : NK Vransko 3 : 3(1 : 1)
24.09.17 NK Žalec B : ND Polzela 1 : 5(1 : 2)
24.09.17 Zreče : NK Ljubno ob Savinji 0 : 4(0 : 3)
5. krog  01.10.17 
01.10.17 NK Ljubno ob Savinji : Dravinja B 2 : 1(0 : 1)
01.10.17 ND Polzela : Zreče 8 : 1(4 : 1)
01.10.17 NK Vransko : NK Žalec B 5 : 2(2 : 2)
01.10.17 ND Mozirje B : NK Vojnik 2 : 2(2 : 2)
01.10.17 NK Šoštanj : Rudar Velenje B 4 : 1(2 : 1)
6. krog  08.10.17 
08.10.17 Dravinja B : Rudar Velenje B 2 : 3(1 : 2)
08.10.17 NK Vojnik : NK Šoštanj 0 : 8(0 : 2)
09.10.17 NK Žalec B : ND Mozirje B 6 : 3(3 : 1)
08.10.17 NK Vransko : Zreče 8 : 2(3 : 1)
08.10.17 NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela 0 : 3(0 : 2)
7. krog  15.10.17 
15.10.17 ND Polzela : Dravinja B 11 : 0(6 : 0)
15.10.17 NK Vransko : NK Ljubno ob Savinji 0 : 3(0 : 3)
15.10.17 ND Mozirje B : Zreče 3 : 3(2 : 0)
15.10.17 NK Šoštanj : NK Žalec B 7 : 0(2 : 0)
18.10.17 Rudar Velenje B : NK Vojnik 11 : 3(4 : 2)
8. krog  22.10.17 
22.10.17 Dravinja B : NK Vojnik 3 : 2(1 : 1)
22.10.17 NK Žalec B : Rudar Velenje B 0 : 5(0 : 2)
22.10.17 Zreče : NK Šoštanj 0 : 7(0 : 3)
22.10.17 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje B 3 : 0(3 : 0)
22.10.17 ND Polzela : NK Vransko 9 : 1(6 : 0)
9. krog  29.10.17 
05.11.17 NK Vransko : Dravinja B 0 : 2(0 : 0)
29.10.17 ND Mozirje B : ND Polzela 2 : 10(0 : 4)
12.11.17 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 6 : 0(3 : 0)
28.10.17 Rudar Velenje B : Zreče 5 : 0(5 : 0)
29.10.17 NK Vojnik : NK Žalec B 0 : 2(0 : 1)
10. krog  25.03.18 
25.03.18 Dravinja B : NK Žalec B
25.03.18 NK Vojnik : Zreče
25.03.18 Rudar Velenje B : NK Ljubno ob Savinji
25.03.18 NK Šoštanj : ND Polzela
25.03.18 ND Mozirje B : NK Vransko
11. krog  08.04.18 
08.04.18 ND Mozirje B : Dravinja B
08.04.18 NK Vransko : NK Šoštanj
08.04.18 ND Polzela : Rudar Velenje B
08.04.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik
08.04.18 Zreče : NK Žalec B
12. krog  15.04.18 
15.04.18 Zreče : Dravinja B
15.04.18 NK Žalec B : NK Ljubno ob Savinji
15.04.18 NK Vojnik : ND Polzela
15.04.18 Rudar Velenje B : NK Vransko
15.04.18 NK Šoštanj : ND Mozirje B
13. krog  22.04.18 
22.04.18 NK Šoštanj : Dravinja B
22.04.18 ND Mozirje B : Rudar Velenje B
22.04.18 NK Vransko : NK Vojnik
22.04.18 ND Polzela : NK Žalec B
22.04.18 NK Ljubno ob Savinji : Zreče
14. krog  06.05.18 
06.05.18 Dravinja B : NK Ljubno ob Savinji
06.05.18 Zreče : ND Polzela
06.05.18 NK Žalec B : NK Vransko
06.05.18 NK Vojnik : ND Mozirje B
06.05.18 Rudar Velenje B : NK Šoštanj
15. krog  13.05.18 
13.05.18 Rudar Velenje B : Dravinja B
13.05.18 NK Šoštanj : NK Vojnik
13.05.18 ND Mozirje B : NK Žalec B
13.05.18 Zreče : NK Vransko
13.05.18 ND Polzela : NK Ljubno ob Savinji
16. krog  20.05.18 
20.05.18 Dravinja B : ND Polzela
20.05.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vransko
20.05.18 Zreče : ND Mozirje B
20.05.18 NK Žalec B : NK Šoštanj
20.05.18 NK Vojnik : Rudar Velenje B
17. krog  27.05.18 
27.05.18 NK Vojnik : Dravinja B
27.05.18 Rudar Velenje B : NK Žalec B
27.05.18 NK Šoštanj : Zreče
27.05.18 ND Mozirje B : NK Ljubno ob Savinji
27.05.18 NK Vransko : ND Polzela
18. krog  03.06.18 
03.06.18 Dravinja B : NK Vransko
03.06.18 ND Polzela : ND Mozirje B
03.06.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj
03.06.18 Zreče : Rudar Velenje B
03.06.18 NK Žalec B : NK Vojnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan