Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.17 
03.09.17 NK Žalec B : Dravinja B
03.09.17 Zreče : NK Vojnik
03.09.17 NK Ljubno ob Savinji : Rudar Velenje B
03.09.17 ND Polzela : NK Šoštanj
03.09.17 NK Vransko : ND Mozirje B
2. krog  10.09.17 
10.09.17 Dravinja B : ND Mozirje B
10.09.17 NK Šoštanj : NK Vransko
10.09.17 Rudar Velenje B : ND Polzela
10.09.17 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji
10.09.17 NK Žalec B : Zreče
3. krog  17.09.17 
17.09.17 Zreče : Dravinja B
17.09.17 NK Ljubno ob Savinji : NK Žalec B
17.09.17 ND Polzela : NK Vojnik
17.09.17 NK Vransko : Rudar Velenje B
17.09.17 ND Mozirje B : NK Šoštanj
4. krog  24.09.17 
24.09.17 Dravinja B : NK Šoštanj
24.09.17 Rudar Velenje B : ND Mozirje B
24.09.17 NK Vojnik : NK Vransko
24.09.17 NK Žalec B : ND Polzela
24.09.17 Zreče : NK Ljubno ob Savinji
5. krog  01.10.17 
01.10.17 NK Ljubno ob Savinji : Dravinja B
01.10.17 ND Polzela : Zreče
01.10.17 NK Vransko : NK Žalec B
01.10.17 ND Mozirje B : NK Vojnik
01.10.17 NK Šoštanj : Rudar Velenje B
6. krog  08.10.17 
08.10.17 Dravinja B : Rudar Velenje B
08.10.17 NK Vojnik : NK Šoštanj
08.10.17 NK Žalec B : ND Mozirje B
08.10.17 Zreče : NK Vransko
08.10.17 NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela
7. krog  15.10.17 
15.10.17 ND Polzela : Dravinja B
15.10.17 NK Vransko : NK Ljubno ob Savinji
15.10.17 ND Mozirje B : Zreče
15.10.17 NK Šoštanj : NK Žalec B
15.10.17 Rudar Velenje B : NK Vojnik
8. krog  22.10.17 
22.10.17 Dravinja B : NK Vojnik
22.10.17 NK Žalec B : Rudar Velenje B
22.10.17 Zreče : NK Šoštanj
22.10.17 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje B
22.10.17 ND Polzela : NK Vransko
9. krog  29.10.17 
29.10.17 NK Vransko : Dravinja B
29.10.17 ND Mozirje B : ND Polzela
29.10.17 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji
29.10.17 Rudar Velenje B : Zreče
29.10.17 NK Vojnik : NK Žalec B
10. krog  25.03.18 
25.03.18 Dravinja B : NK Žalec B
25.03.18 NK Vojnik : Zreče
25.03.18 Rudar Velenje B : NK Ljubno ob Savinji
25.03.18 NK Šoštanj : ND Polzela
25.03.18 ND Mozirje B : NK Vransko
11. krog  08.04.18 
08.04.18 ND Mozirje B : Dravinja B
08.04.18 NK Vransko : NK Šoštanj
08.04.18 ND Polzela : Rudar Velenje B
08.04.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik
08.04.18 Zreče : NK Žalec B
12. krog  15.04.18 
15.04.18 Dravinja B : Zreče
15.04.18 NK Žalec B : NK Ljubno ob Savinji
15.04.18 NK Vojnik : ND Polzela
15.04.18 Rudar Velenje B : NK Vransko
15.04.18 NK Šoštanj : ND Mozirje B
13. krog  22.04.18 
22.04.18 NK Šoštanj : Dravinja B
22.04.18 ND Mozirje B : Rudar Velenje B
22.04.18 NK Vransko : NK Vojnik
22.04.18 ND Polzela : NK Žalec B
22.04.18 NK Ljubno ob Savinji : Zreče
14. krog  06.05.18 
06.05.18 Dravinja B : NK Ljubno ob Savinji
06.05.18 Zreče : ND Polzela
06.05.18 NK Žalec B : NK Vransko
06.05.18 NK Vojnik : ND Mozirje B
06.05.18 Rudar Velenje B : NK Šoštanj
15. krog  13.05.18 
13.05.18 Rudar Velenje B : Dravinja B
13.05.18 NK Šoštanj : NK Vojnik
13.05.18 ND Mozirje B : NK Žalec B
13.05.18 NK Vransko : Zreče
13.05.18 ND Polzela : NK Ljubno ob Savinji
16. krog  20.05.18 
20.05.18 Dravinja B : ND Polzela
20.05.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vransko
20.05.18 Zreče : ND Mozirje B
20.05.18 NK Žalec B : NK Šoštanj
20.05.18 NK Vojnik : Rudar Velenje B
17. krog  27.05.18 
27.05.18 NK Vojnik : Dravinja B
27.05.18 Rudar Velenje B : NK Žalec B
27.05.18 NK Šoštanj : Zreče
27.05.18 ND Mozirje B : NK Ljubno ob Savinji
27.05.18 NK Vransko : ND Polzela
18. krog  03.06.18 
03.06.18 Dravinja B : NK Vransko
03.06.18 ND Polzela : ND Mozirje B
03.06.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj
03.06.18 Zreče : Rudar Velenje B
03.06.18 NK Žalec B : NK Vojnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan