Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. ND Polzela 12 11 1 0 79:15 34
2. NK Šoštanj 12 11 0 1 84:17 33
3. Rudar Velenje B 12 7 3 2 61:23 24
4. NK Ljubno ob Savinji 11 6 3 2 24:17 21
5. Dravinja B 13 7 0 6 36:43 21
6. NK Žalec B 12 5 0 7 25:42 15
7. NK Vransko 12 3 1 8 33:54 10
8. NK Vojnik 12 1 4 7 20:51 7
9. ND Mozirje B 12 1 2 9 23:77 5
10. Zreče 12 0 2 10 13:59 2
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
13. krog 22.04.18
ND Polzela:NK Žalec B 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:Dravinja B 6 : 3 (1 : 1) zapisnik
12. krog 15.04.18
Rudar Velenje B:NK Vransko 8 : 1 (4 : 0) zapisnik
NK Vojnik:ND Polzela 1 : 7 (1 : 4) zapisnik
Zreče:Dravinja B 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
NK Šoštanj:ND Mozirje B 15 : 0 (6 : 0) zapisnik
11. krog 08.04.18
NK Vransko:NK Šoštanj 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Zreče:NK Žalec B 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Vojnik 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
ND Mozirje B:Dravinja B 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
ND Polzela:Rudar Velenje B 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
10. krog 25.03.18
Rudar Velenje B:NK Ljubno ob Savinji 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Dravinja B:NK Žalec B 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
ND Mozirje B:NK Vransko 4 : 3 (2 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Zreče 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
9. krog 29.10.17
Rudar Velenje B:Zreče 5 : 0 (5 : 0) zapisnik
ND Mozirje B:ND Polzela 2 : 10 (0 : 4) zapisnik
NK Vojnik:NK Žalec B 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vransko:Dravinja B 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Ljubno ob Savinji 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
8. krog 22.10.17
NK Žalec B:Rudar Velenje B 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:ND Mozirje B 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Dravinja B:NK Vojnik 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zreče:NK Šoštanj 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
ND Polzela:NK Vransko 9 : 1 (6 : 0) zapisnik
7. krog 15.10.17
NK Vransko:NK Ljubno ob Savinji 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
ND Polzela:Dravinja B 11 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Žalec B 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje B:Zreče 3 : 3 (2 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Vojnik 11 : 3 (4 : 2) zapisnik
6. krog 08.10.17
NK Ljubno ob Savinji:ND Polzela 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Vransko:Zreče 8 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Šoštanj 0 : 8 (0 : 2) zapisnik
Dravinja B:Rudar Velenje B 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Žalec B:ND Mozirje B 6 : 3 (3 : 1) zapisnik
5. krog 01.10.17
NK Ljubno ob Savinji:Dravinja B 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:Rudar Velenje B 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
ND Polzela:Zreče 8 : 1 (4 : 1) zapisnik
ND Mozirje B:NK Vojnik 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
NK Vransko:NK Žalec B 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
4. krog 24.09.17
Dravinja B:NK Šoštanj 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
NK Vojnik:NK Vransko 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Zreče:NK Ljubno ob Savinji 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Rudar Velenje B:ND Mozirje B 11 : 0 (7 : 0) zapisnik
NK Žalec B:ND Polzela 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
3. krog 17.09.17
Dravinja B:Zreče 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Žalec B 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje B:NK Šoštanj 4 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Vransko:Rudar Velenje B 1 : 9 (1 : 6) zapisnik
ND Polzela:NK Vojnik 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
2. krog 10.09.17
NK Vojnik:NK Ljubno ob Savinji 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Dravinja B:ND Mozirje B 9 : 3 (4 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:ND Polzela 3 : 3 (3 : 2) zapisnik
NK Žalec B:Zreče 8 : 3 (2 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Vransko 8 : 2 (2 : 0) zapisnik
1. krog 03.09.17
NK Žalec B:Dravinja B 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:Rudar Velenje B 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Zreče:NK Vojnik 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
ND Polzela:NK Šoštanj 5 : 4 (2 : 1) zapisnik
NK Vransko:ND Mozirje B 7 : 1 (2 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan