Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.17 
02.09.17 Mons Claudius : NK Žalec
02.09.17 Zreče : KNK Odred Kozje - NK Imeno
02.09.17 NK.Laško-Pivovar : Rockstar Kovinar
02.09.17 NK Rogaška : NK Šmarje pri Jelšah
2. krog  09.09.17 
09.09.17 Rockstar Kovinar : NK Rogaška
09.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK.Laško-Pivovar
09.09.17 NK Žalec : Zreče
09.09.17 Fosilum Šentjur : Mons Claudius
3. krog  16.09.17 
16.09.17 Zreče : Fosilum Šentjur
16.09.17 NK.Laško-Pivovar : NK Žalec
16.09.17 NK Rogaška : KNK Odred Kozje - NK Imeno
16.09.17 NK Šmarje pri Jelšah : Rockstar Kovinar
4. krog  23.09.17 
23.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Šmarje pri Jelšah
23.09.17 NK Žalec : NK Rogaška
23.09.17 Fosilum Šentjur : NK.Laško-Pivovar
23.09.17 Mons Claudius : Zreče
5. krog  30.09.17 
30.09.17 NK.Laško-Pivovar : Mons Claudius
30.09.17 NK Rogaška : Fosilum Šentjur
30.09.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec
30.09.17 Rockstar Kovinar : KNK Odred Kozje - NK Imeno
6. krog  07.10.17 
07.10.17 NK Žalec : Rockstar Kovinar
07.10.17 Fosilum Šentjur : NK Šmarje pri Jelšah
07.10.17 Mons Claudius : NK Rogaška
07.10.17 Zreče : NK.Laško-Pivovar
7. krog  14.10.17 
14.10.17 NK Rogaška : Zreče
14.10.17 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius
14.10.17 Rockstar Kovinar : Fosilum Šentjur
14.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Žalec
8. krog  21.10.17 
21.10.17 Fosilum Šentjur : KNK Odred Kozje - NK Imeno
21.10.17 Mons Claudius : Rockstar Kovinar
21.10.17 Zreče : NK Šmarje pri Jelšah
21.10.17 NK.Laško-Pivovar : NK Rogaška
9. krog  28.10.17 
28.10.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK.Laško-Pivovar
28.10.17 Rockstar Kovinar : Zreče
28.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : Mons Claudius
28.10.17 NK Žalec : Fosilum Šentjur
10. krog  17.03.18 
17.03.18 NK Žalec : Mons Claudius
17.03.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : Zreče
17.03.18 Rockstar Kovinar : NK.Laško-Pivovar
17.03.18 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška
11. krog  24.03.18 
24.03.18 NK Rogaška : Rockstar Kovinar
24.03.18 NK.Laško-Pivovar : KNK Odred Kozje - NK Imeno
24.03.18 Zreče : NK Žalec
24.03.18 Mons Claudius : Fosilum Šentjur
12. krog  07.04.18 
07.04.18 Fosilum Šentjur : Zreče
07.04.18 NK Žalec : NK.Laško-Pivovar
07.04.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Rogaška
07.04.18 Rockstar Kovinar : NK Šmarje pri Jelšah
13. krog  14.04.18 
14.04.18 NK Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje - NK Imeno
14.04.18 NK Rogaška : NK Žalec
14.04.18 NK.Laško-Pivovar : Fosilum Šentjur
14.04.18 Zreče : Mons Claudius
14. krog  21.04.18 
21.04.18 Mons Claudius : NK.Laško-Pivovar
21.04.18 Fosilum Šentjur : NK Rogaška
21.04.18 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah
21.04.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : Rockstar Kovinar
15. krog  05.05.18 
05.05.18 Rockstar Kovinar : NK Žalec
05.05.18 NK Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur
05.05.18 NK Rogaška : Mons Claudius
05.05.18 NK.Laško-Pivovar : Zreče
16. krog  12.05.18 
12.05.18 Zreče : NK Rogaška
12.05.18 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah
12.05.18 Fosilum Šentjur : Rockstar Kovinar
12.05.18 NK Žalec : KNK Odred Kozje - NK Imeno
17. krog  19.05.18 
19.05.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : Fosilum Šentjur
19.05.18 Rockstar Kovinar : Mons Claudius
19.05.18 NK Šmarje pri Jelšah : Zreče
19.05.18 NK Rogaška : NK.Laško-Pivovar
18. krog  26.05.18 
26.05.18 NK.Laško-Pivovar : NK Šmarje pri Jelšah
26.05.18 Zreče : Rockstar Kovinar
26.05.18 Mons Claudius : KNK Odred Kozje - NK Imeno
26.05.18 Fosilum Šentjur : NK Žalec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan