Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 18. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Gajšek Denis AS System Šmarje pri Jelšah 31 0 0
Gobec Tomi NK Rogaška TSM 28 1 0
Vodeb Teodor Fosilum Šentjur 24 2 0
Bytyqi Endi NK.Laško-Pivovar 20 0 0
Stolliqi Halil Zreče 20 2 0
Korez Andraž AS System Šmarje pri Jelšah 11 0 0
Zavšek Urban NK Rogaška TSM 10 0 0
Ivanuš Alen NK Rogaška TSM 10 0 0
Grbić Aleksandar NK.Laško-Pivovar 9 0 0
Štancar Rok Rockstar Kovinar 8 0 0
Korošec Miha AS System Šmarje pri Jelšah 7 0 0
Kramarič Niko NK Rogaška TSM 7 0 0
Posteržin Rok KNK Odred Kozje - NK Imeno 7 2 0
Turnšek Blaž NK Rogaška TSM 6 0 0
Doberšek Nik Fosilum Šentjur 6 0 0
Korez Nik AS System Šmarje pri Jelšah 6 0 1
Novak Patrik NK Rogaška TSM 5 0 0
Stojaković Jan NK Žalec 5 0 0
Višnar Alen Zreče 5 0 0
Bavrk Anel Zreče 5 0 0
Muratović Belmin NK.Laško-Pivovar 4 0 0
Novak Aljaž AS System Šmarje pri Jelšah 4 0 0
Lešnik Anže NK Žalec 4 0 0
Fišer Valentin AS System Šmarje pri Jelšah 4 0 0
Jug Žiga KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 0 0
Malić Dejan Rockstar Kovinar 4 0 0
Kuljići Denis NK Rogaška TSM 4 1 0
Fridrih Žiga Zreče 3 0 0
Podgrajšek Žiga Zreče 3 0 0
Hrastnik Martin AS System Šmarje pri Jelšah 3 0 0
Majcenovič Urh Gaber NK Žalec 3 0 0
Belak-Vivod Nejc Zreče 3 0 0
Dobnik Ivan Rockstar Kovinar 3 0 0
Špes Blaž Fosilum Šentjur 3 0 0
Svetina Luka Fosilum Šentjur 3 0 0
Polak Matevž KNK Odred Kozje - NK Imeno 3 0 0
Pušnik Nik Rockstar Kovinar 3 0 0
Pažon Jure Mons Claudius * 3 1 0
Rogić Aleksandar Fosilum Šentjur 3 1 0
Blatnjak Žiga Rockstar Kovinar 3 0 1
Žula Matevž Rockstar Kovinar 2 0 0
Gubenšek Miha KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Hrup Matic NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Podlesnik Medej NK Rogaška TSM 2 0 0
Leban Ambrož Fosilum Šentjur 2 0 0
Jurak Jakob KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Podgrajšek Žan Zreče 2 0 0
Končan Jan NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Babić Antonio NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Laporšek Lovro Zreče 2 0 0
Črešnar Alen Zreče 2 0 0
Kodelič Jan NK Rogaška TSM 2 0 0
Trobec Matic Fosilum Šentjur 2 0 0
Privšek Nik Franci NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Senica Žan Fosilum Šentjur 2 1 0
Ferlin Jakob NK.Laško-Pivovar 2 0 1
Pažon Luka Mons Claudius * 2 0 1
Bovha Anej NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Repas Lovro Rockstar Kovinar 1 0 0
Bah David KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Jeršečič Anže NK Rogaška TSM 1 0 0
Blatnik Miha NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Turnšek Sergej AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Tkavc Michell Fosilum Šentjur 1 0 0
Zupanc Alex Rockstar Kovinar 1 0 0
Milčevski Tim Samuel KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Lišanin May Rockstar Kovinar 1 0 0
Kragl Miha NK Žalec 1 0 0
Potočnik Žiga Zreče 1 0 0
Kitak Janez NK Žalec 1 0 0
Koštomaj Gašper Fosilum Šentjur 1 0 0
Glušić Nejc NK Žalec 1 0 0
Teršek Mohor NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Rančigaj Tadej NK Žalec 1 0 0
Bezamovski Matic KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Tadej Galun Mons Claudius * 1 0 0
Pevec Kevin AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Turnšek Val Miha NK Rogaška TSM 1 0 0
Deželak Matic NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Kužnar Anže NK Rogaška TSM 1 0 0
Cokan Lan NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Voga Andraž Fosilum Šentjur 1 0 0
Štravs Luka NK Žalec 1 0 0
Lešnik Aljaž NK Rogaška TSM 1 0 0
Gajster Gal NK Rogaška TSM 1 0 0
Krulec Vid AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Strojanšek Klemen NK Žalec 1 0 0
Kolar Matjaž AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Jezernik Jan NK Žalec 1 1 0
Zidar Klemen NK Žalec 1 1 0
Destovnik Luka Fosilum Šentjur 1 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan