Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Rogaška TSM 13 13 0 0 71:7 39
2. AS System Šmarje pri Jelšah 12 10 0 2 64:11 30
3. NK.Laško-Pivovar 12 7 1 4 47:16 22
4. Fosilum Šentjur 10 6 1 3 43:24 19
5. Zreče 10 4 3 3 36:11 15
6. Rockstar Kovinar 12 3 1 8 21:26 10
7. KNK Odred Kozje - NK Imeno 13 2 2 9 19:48 8
8. NK Žalec 12 2 0 10 17:63 6
9. Mons Claudius * 8 0 0 8 6:118 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
14. krog 21.04.18
KNK Odred Kozje - NK Imeno:Rockstar Kovinar 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Žalec:AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 8 (0 : 2) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška TSM 0 : 7 (0 : 6) zapisnik
13. krog 14.04.18
NK.Laško-Pivovar:Fosilum Šentjur 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:NK Žalec 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
12. krog 07.04.18
Rockstar Kovinar:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
NK Žalec:NK.Laško-Pivovar 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Rogaška TSM 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
11. krog 24.03.18
NK.Laško-Pivovar:KNK Odred Kozje - NK Imeno 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:Rockstar Kovinar 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Zreče:NK Žalec 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
10. krog 17.03.18
KNK Odred Kozje - NK Imeno:Zreče 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška TSM 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
Rockstar Kovinar:NK.Laško-Pivovar 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
9. krog 28.10.17
Rockstar Kovinar:Zreče 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Žalec:Fosilum Šentjur 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
Mons Claudius:KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 11 (2 : 3) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK.Laško-Pivovar 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
8. krog 21.10.17
NK.Laško-Pivovar:NK Rogaška TSM 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Mons Claudius:Rockstar Kovinar 0 : 11 (0 : 7) zapisnik
Zreče:AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 2 (2 : 0) zapisnik
7. krog 14.10.17
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Žalec 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Rockstar Kovinar:Fosilum Šentjur 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:Zreče 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 20 : 1 (9 : 1) zapisnik
6. krog 07.10.17
Zreče:NK.Laško-Pivovar 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:Rockstar Kovinar 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Mons Claudius:NK Rogaška TSM 0 : 18 (0 : 9) zapisnik
Fosilum Šentjur:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
5. krog 30.09.17
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Žalec 10 : 1 (5 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:Mons Claudius 14 : 0 (8 : 0) zapisnik
Rockstar Kovinar:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:Fosilum Šentjur 6 : 1 (1 : 0) zapisnik
4. krog 23.09.17
Mons Claudius:Zreče 0 : 19 (0 : 10) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK.Laško-Pivovar 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Žalec:NK Rogaška TSM 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.17
AS System Šmarje pri Jelšah:Rockstar Kovinar 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:KNK Odred Kozje - NK Imeno 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Zreče 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Žalec 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
2. krog 09.09.17
Rockstar Kovinar:NK Rogaška TSM 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK.Laško-Pivovar 2 : 7 (0 : 3) zapisnik
NK Žalec:Zreče 1 : 7 (1 : 2) zapisnik
Mons Claudius:Fosilum Šentjur 1 : 16 (0 : 8) zapisnik
1. krog 02.09.17
NK.Laško-Pivovar:Rockstar Kovinar 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška TSM:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Žalec 2 : 9 (0 : 4) zapisnik
Zreče:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan