Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
14. krog 27.05.17
NK Športikum Sevnica (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
13. krog 20.05.17
Brežice1919 B (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
12. krog 13.05.17
Rudar Velenje B (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
11. krog 06.05.17
Brežice1919 B (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
10. krog 22.04.17
NK Laško-Thermana (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
9. krog 08.04.17
NK Športikum Sevnica (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
Brežice1919 B (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
8. krog 01.04.17
Rudar Velenje B (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
Brežice1919 B (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
7. krog 22.10.16
Brežice1919 B (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
6. krog 15.10.16
NK Imeno (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
5. krog 08.10.16
Brežice1919 B (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
4. krog 01.10.16
Rudar Velenje B (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Radeče (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
3. krog 24.09.16
NK Imeno (1):MC Gostilna Špica Rogatec (1) ODIGRANO
NK Hrastnik (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
Brežice1919 B (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
2. krog 17.09.16
NK Radeče (1):NK Imeno (1) ODIGRANO
NK Laško-Thermana (1):NK Hrastnik (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):NK Športikum Sevnica (1) ODIGRANO
Rudar Velenje B (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
1. krog 10.09.16
NK Hrastnik (1):Brežice1919 B (1) ODIGRANO
NK Imeno (1):NK Laško-Thermana (1) ODIGRANO
MC Gostilna Špica Rogatec (1):Rudar Velenje B (1) ODIGRANO
NK Športikum Sevnica (1):NK Radeče (1) ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan