Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. ND Polzela 16 15 0 1 79:10 45
2. NK Šmartno 1928 16 14 0 2 62:13 42
3. NK Vransko 16 13 0 3 98:22 39
4. NK Šoštanj 16 9 0 7 47:54 27
5. Rudar Velenje B 16 4 3 9 21:49 15
6. Dravinja B 16 4 2 10 18:68 14
7. NK Vojnik 16 4 1 11 18:54 13
8. NK Ljubno 16 4 1 11 26:46 13
9. Zreče 16 1 1 14 19:72 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 04.06.17
NK Šoštanj:NK Ljubno 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Vransko:NK Šmartno 1928 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Vojnik 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Dravinja B 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
17. krog 28.05.17
NK Ljubno:Zreče 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Rudar Velenje B 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Šoštanj 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
ND Polzela:NK Vransko 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
16. krog 21.05.17
Rudar Velenje B:ND Polzela 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:NK Šmartno 1928 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Zreče:NK Vojnik 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Dravinja B:NK Ljubno 2 : 7 (1 : 3) zapisnik
15. krog 14.05.17
NK Vojnik:Dravinja B 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:Rudar Velenje B 10 : 1 (3 : 1) zapisnik
ND Polzela:NK Šoštanj 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Zreče 12 : 0 (5 : 0) zapisnik
14. krog 07.05.17
NK Ljubno:NK Vojnik 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja B:NK Šmartno 1928 0 : 9 (0 : 3) zapisnik
Zreče:ND Polzela 1 : 8 (0 : 6) zapisnik
NK Šoštanj:NK Vransko 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
13. krog 23.04.17
ND Polzela:Dravinja B 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:Zreče 7 : 2 (4 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Šoštanj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
12. krog 09.04.17
NK Ljubno:ND Polzela 0 : 7 (0 : 7) zapisnik
Zreče:Rudar Velenje B 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Šmartno 1928 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Dravinja B:NK Vransko 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
11. krog 02.04.17
Rudar Velenje B:Dravinja B 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
ND Polzela:NK Vojnik 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:Zreče 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Ljubno 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
10. krog 26.03.17
NK Vojnik:NK Vransko 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Ljubno:Rudar Velenje B 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Dravinja B:NK Šoštanj 0 : 7 (0 : 5) zapisnik
NK Šmartno 1928:ND Polzela 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
9. krog 30.10.16
NK Ljubno:NK Šoštanj 2 : 4 (1 : 3) zapisnik
NK Vojnik:Rudar Velenje B 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Vransko 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Dravinja B:Zreče 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 23.10.16
NK Šoštanj:NK Vojnik 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Šmartno 1928 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Ljubno 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:ND Polzela 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 16.10.16
NK Šmartno 1928:NK Šoštanj 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Vojnik:Zreče 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
ND Polzela:Rudar Velenje B 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Ljubno:Dravinja B 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
6. krog 09.10.16
NK Šoštanj:ND Polzela 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Dravinja B:NK Vojnik 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Vransko 0 : 7 (0 : 2) zapisnik
Zreče:NK Šmartno 1928 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
5. krog 02.10.16
ND Polzela:Zreče 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Šoštanj 12 : 4 (5 : 3) zapisnik
NK Šmartno 1928:Dravinja B 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Ljubno 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 25.09.16
Dravinja B:ND Polzela 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Ljubno:NK Šmartno 1928 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Vransko 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Šoštanj:Rudar Velenje B 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
3. krog 18.09.16
ND Polzela:NK Ljubno 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Vojnik 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:Zreče 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Vransko:Dravinja B 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
2. krog 11.09.16
NK Ljubno:NK Vransko 2 : 7 (0 : 2) zapisnik
NK Vojnik:ND Polzela 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Šoštanj 3 : 5 (2 : 3) zapisnik
Dravinja B:Rudar Velenje B 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
1. krog 04.09.16
NK Vransko:NK Vojnik 15 : 0 (8 : 0) zapisnik
ND Polzela:NK Šmartno 1928 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Ljubno 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:Dravinja B 5 : 3 (2 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan