Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. ND Polzela 17 15 0 2 62:11 45
2. NK Šoštanj 17 14 0 3 89:27 42
3. Kovinar Štore 17 14 0 3 60:18 42
4. NK Vransko 17 11 0 6 75:31 33
5. NK Radeče 17 8 1 8 50:58 25
6. NK Ljubno ob Savinji 17 8 1 8 38:40 25
7. NK Rogaška 17 8 0 9 56:44 24
8. NK Vojnik 16 2 0 14 17:68 6
9. Zreče 16 1 1 14 11:88 4
10. KNK Odred Kozje-NK Imeno 17 1 1 15 21:94 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
17. krog 17.05.19
ND Polzela:NK Šoštanj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Vransko 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Radeče:Kovinar Štore 4 : 2 (3 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Rogaška 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
16. krog 10.05.19
NK Vransko:NK Radeče 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Ljubno ob Savinji 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:ND Polzela 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zreče:NK Rogaška 0 : 14 (0 : 7) zapisnik
15. krog 26.04.19
NK Radeče:NK Vojnik 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:Zreče 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Kovinar Štore 1 : 9 (1 : 4) zapisnik
ND Polzela:NK Vransko 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK Šoštanj 2 : 4 (1 : 0) zapisnik
14. krog 12.04.19
Kovinar Štore:NK Rogaška 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Radeče 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Šoštanj 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
NK Vransko:KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 3 (4 : 1) zapisnik
NK Vojnik:ND Polzela 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
13. krog 05.04.19
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Vojnik 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
ND Polzela:NK Ljubno ob Savinji 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:Kovinar Štore 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK Vransko 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Radeče 1 : 7 (0 : 2) zapisnik
12. krog 29.03.19
NK Ljubno ob Savinji:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Šoštanj 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Zreče:Kovinar Štore 1 : 7 (0 : 2) zapisnik
NK Radeče:ND Polzela 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
11. krog 22.03.19
NK Rogaška:NK Ljubno ob Savinji 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Radeče 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Kovinar Štore:NK Vransko 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Vojnik 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
ND Polzela:Zreče 3 : 0 (u.d.) zapisnik
10. krog 02.11.18
NK Vojnik:Kovinar Štore 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Zreče:NK Vransko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
ND Polzela:KNK Odred Kozje-NK Imeno 9 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Rogaška 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Šoštanj 4 : 7 (0 : 6) zapisnik
9. krog 26.10.18
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Zreče 4 : 4 (1 : 2) zapisnik
ND Polzela:NK Rogaška 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Vransko 0 : 10 (0 : 8) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:Kovinar Štore 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Radeče:NK Šoštanj 1 : 8 (0 : 6) zapisnik
8. krog 19.10.18
NK Vransko:NK Ljubno ob Savinji 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:ND Polzela 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
NK Rogaška:KNK Odred Kozje-NK Imeno 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zreče:NK Vojnik 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Radeče 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
7. krog 12.10.18
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šoštanj 2 : 11 (0 : 5) zapisnik
NK Radeče:NK Vransko 1 : 10 (1 : 6) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Vojnik 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
ND Polzela:Kovinar Štore 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška:Zreče 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 05.10.18
NK Vransko:ND Polzela 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Radeče 6 : 3 (3 : 2) zapisnik
Zreče:NK Ljubno ob Savinji 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Rogaška 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
5. krog 28.09.18
ND Polzela:NK Vojnik 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Radeče:NK Ljubno ob Savinji 4 : 3 (3 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Vransko 0 : 11 (0 : 6) zapisnik
NK Šoštanj:Zreče 10 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška:Kovinar Štore 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
4. krog 21.09.18
NK Vojnik:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:ND Polzela 1 : 6 (0 : 5) zapisnik
NK Vransko:NK Rogaška 7 : 4 (3 : 3) zapisnik
Kovinar Štore:NK Šoštanj 3 : 2 (3 : 0) zapisnik
NK Radeče:Zreče 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 14.09.18
ND Polzela:NK Radeče 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Ljubno ob Savinji 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Vojnik 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Vransko 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:Zreče 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
2. krog 07.09.18
NK Radeče:KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 4 (4 : 1) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Rogaška 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Šoštanj 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Zreče:ND Polzela 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
NK Vransko:Kovinar Štore 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
1. krog 31.08.18
KNK Odred Kozje-NK Imeno:ND Polzela 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Vransko:Zreče 8 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Radeče 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:NK Ljubno ob Savinji 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Vojnik 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
20. krog 18.05.19
NK Žalec : ND Mozirje 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 1 : 3
NK Šoštanj : NK Vojnik 11 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan