Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Rudar Velenje 14 13 1 0 75:4 40
2. NK Šampion 15 11 2 2 47:14 35
3. NK MB Tabor 15 10 3 2 37:19 33
4. Nafta 1903 15 8 3 4 33:25 27
5. NK Kety Emmi Bistrica 14 7 4 3 36:21 25
6. NK Brežice 1919 15 6 1 8 22:48 19
7. NŠ Dravograd 15 2 4 9 14:49 10
8. NK Vipoll Veržej 15 1 4 10 18:36 7
9. ONŠ Hajdina 15 2 1 12 18:47 7
10. NK Gummimiral Jarenina 15 2 1 12 12:49 7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
15. krog 11.11.18
NK Šampion:ONŠ Hajdina 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Kety emmi Bistrica 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK Vipoll Veržej 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NK Brežice 1919 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK MB Tabor 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
14. krog 04.11.18
NK MB Tabor:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Šampion 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Gummimiral Jarenina 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:Rudar Velenje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:Nafta 1903 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
13. krog 31.10.18
Nafta 1903:NŠ Dravograd 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:ONŠ Hajdina 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Brežice 1919 8 : 2 (4 : 1) zapisnik
12. krog 28.10.18
NK MB Tabor:ONŠ Hajdina 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:Nafta 1903 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Vipoll Veržej 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:Rudar Velenje 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Šampion 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
11. krog 21.10.18
NK Vipoll Veržej:NK Brežice 1919 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Gummimiral Jarenina 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NŠ Dravograd 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Nafta 1903:NK MB Tabor 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
10. krog 14.10.18
NK Gummimiral Jarenina:Rudar Velenje 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
NK MB Tabor:NK Kety Emmi Bistrica 3 : 3 (1 : 3) zapisnik
Nafta 1903:NK Šampion 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919:ONŠ Hajdina 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Vipoll Veržej 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
9. krog 07.10.18
NK Gummimiral Jarenina:NK Vipoll Veržej 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK MB Tabor 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Nafta 1903:Rudar Velenje 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Kety Emmi Bistrica 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:ONŠ Hajdina 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
8. krog 30.09.18
Rudar Velenje:NK Šampion 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Nafta 1903 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NŠ Dravograd 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Brežice 1919 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Gummimiral Jarenina 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
7. krog 23.09.18
NK Šampion:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Nafta 1903:ONŠ Hajdina 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Brežice 1919 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK MB Tabor 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
6. krog 16.09.18
NK MB Tabor:NŠ Dravograd 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Gummimiral Jarenina 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:Nafta 1903 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Šampion 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Rudar Velenje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
5. krog 09.09.18
Rudar Velenje:ONŠ Hajdina 10 : 0 (7 : 0) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NŠ Dravograd 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Brežice 1919 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK MB Tabor 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
4. krog 05.09.18
NK Kety Emmi Bistrica:Rudar Velenje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Vipoll Veržej 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:Nafta 1903 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Gummimiral Jarenina 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šampion 1 : 6 (0 : 1) zapisnik
3. krog 02.09.18
Rudar Velenje:NK Brežice 1919 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Gummimiral Jarenina 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK MB Tabor 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Kety Emmi Bistrica 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:NŠ Dravograd 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
2. krog 26.08.18
NK Gummimiral Jarenina:NK Šampion 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Vipoll Veržej 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:Nafta 1903 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:ONŠ Hajdina 7 : 3 (5 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:Rudar Velenje 0 : 9 (0 : 6) zapisnik
1. krog 19.08.18
Rudar Velenje:NK Gummimiral Jarenina 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šampion:Nafta 1903 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK MB Tabor 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NŠ Dravograd 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Brežice 1919 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan