Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina B  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
10. krog 21.04.18
NK Brežice 1919:Zreče ODIGRANO
9. krog 14.04.18
NK Celje B:NK Šmartno 1928 ODIGRANO
Zreče:NK Šampion B ODIGRANO
Rudar Velenje B:AS System Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
8. krog 07.04.18
NK Šmartno 1928:AS System Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Brežice 1919:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Celje B:Zreče ODIGRANO
7. krog 21.10.17
NK Šampion B:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Brežice 1919:AS System Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
Zreče:NK Šmartno 1928 ODIGRANO
6. krog 14.10.17
Rudar Velenje B:NK Celje B ODIGRANO
NK Šmartno 1928:NK Brežice 1919 ODIGRANO
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šampion B ODIGRANO
5. krog 07.10.17
NK Šampion B:NK Brežice 1919 ODIGRANO
NK Celje B:AS System Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
Zreče:Rudar Velenje B ODIGRANO
4. krog 30.09.17
AS System Šmarje pri Jelšah:Zreče ODIGRANO
NK Šmartno 1928:NK Šampion B ODIGRANO
NK Brežice 1919:NK Celje B ODIGRANO
3. krog 23.09.17
Rudar Velenje B:NK Šmartno 1928 ODIGRANO
Zreče:NK Brežice 1919 ODIGRANO
NK Celje B:NK Šampion B ODIGRANO
2. krog 16.09.17
NK Šampion B:Zreče ODIGRANO
AS System Šmarje pri Jelšah:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Šmartno 1928:NK Celje B ODIGRANO
1. krog 09.09.17
Zreče:NK Celje B ODIGRANO
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šmartno 1928 ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Brežice 1919 ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan