Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina A  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
10. krog 21.04.18
NK Celje A:NK Šampion A ODIGRANO
NŠ NK Krško:NK Rogaška ODIGRANO
9. krog 14.04.18
NK Rogaška:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Žalec A:NK Celje A ODIGRANO
Dravinja:NK Šampion A ODIGRANO
Fosilum Šentjur:NŠ NK Krško ODIGRANO
8. krog 07.04.18
Rudar Velenje A:Fosilum Šentjur ODIGRANO
NK Celje A:Dravinja ODIGRANO
NK Žalec A:NK Rogaška ODIGRANO
7. krog 21.10.17
NŠ NK Krško:Dravinja ODIGRANO
NK Rogaška:NK Celje A ODIGRANO
NK Žalec A:Fosilum Šentjur ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Šampion A ODIGRANO
6. krog 14.10.17
Fosilum Šentjur:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šampion A:NK Žalec A ODIGRANO
Dravinja:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Celje A:NŠ NK Krško ODIGRANO
5. krog 07.10.17
NK Rogaška:NK Šampion A ODIGRANO
Fosilum Šentjur:NK Celje A ODIGRANO
NK Žalec A:Dravinja ODIGRANO
Rudar Velenje A:NŠ NK Krško ODIGRANO
4. krog 30.09.17
Rudar Velenje A:NK Celje A ODIGRANO
NŠ NK Krško:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šampion A:Fosilum Šentjur ODIGRANO
Dravinja:NK Rogaška ODIGRANO
3. krog 23.09.17
NK Žalec A:Rudar Velenje A ODIGRANO
Fosilum Šentjur:Dravinja ODIGRANO
NK Rogaška:NŠ NK Krško ODIGRANO
NK Šampion A:NK Celje A ODIGRANO
2. krog 16.09.17
NK Šampion A:Dravinja ODIGRANO
NŠ NK Krško:Fosilum Šentjur ODIGRANO
NK Celje A:NK Žalec A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Rogaška ODIGRANO
1. krog 09.09.17
NK Rogaška:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šampion A:NŠ NK Krško ODIGRANO
Dravinja:NK Celje A ODIGRANO
Fosilum Šentjur:Rudar Velenje A ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan